Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | alis | Datum vložení: 26.04.2012 21:33 hod. | |||
|
do 250 se udržíme a Bohouše na příští klikačku donutíme aby dělal jenom to co chceme![]() |
||||
| saruz | alis1 | Datum vložení: 26.04.2012 21:33 hod. | |||
|
Bohoušovi už začala kolotočová sezóna,to hned tak z kolotoče nesleze ![]() |
||||
| alis1 | Evis | Datum vložení: 26.04.2012 21:29 hod. | |||
|
ahoooj! když on na nás Bobhouš kašle i večer ,když sem vlezem dělá si co chce to ani ty body nebudou nic moc![]() |
||||
| saruz | Evis,tatrman | Datum vložení: 26.04.2012 21:29 hod. | |||
|
počkejte na podzim,to tady bude zase plno na Narozeninovém pokladu ![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 21:28 hod. | |||
|
máš pravdu, na klikačku je venku moc hezky. Já taky přes den jen nakukuju a jen občas něco písnu. |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 26.04.2012 21:26 hod. | |||
|
hůů Bohouši, jsem snad neviditelná??? Poslední věcička mi přišla ve 21,07 ![]() kde se touláš, pacholku??? |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 26.04.2012 21:25 hod. | |||
|
asi všichni jenom nakukujeme, alespoň já ano. Přes den je lepší být venku a využívat krásného počasí a asi nikdo ani moc výhry nechce. Hraji také jenom o body. Ale je škoda že se tady nesejdeme, dříve to byly fakt pěkný večery a Bohouš a basketbalistky nebyly překonané |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 21:20 hod. | |||
|
no to jsou způsoby , já myslela že aspoň o tý klikačce se sejdem... |
||||
| saruz | tatrman | Datum vložení: 26.04.2012 21:17 hod. | |||
|
no Milan tady jen nakukoval,Míša má svůj byznys na FB a ladysáci nevím ![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 26.04.2012 21:10 hod. | |||
|
víš co mě napadlo? kdepak máme zbytek osazenstva co se tady ještě neukázal? např. myšáček, mta, ladysáci atd... není to divný? |
||||