Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | LudPa | Datum vložení: 26.04.2012 22:09 hod. | |||
|
to se teda dneska asi nevyspíš ![]() |
||||
| LudPa | . | Datum vložení: 26.04.2012 22:06 hod. | |||
|
jen jednu cibuli sem strčte a já půjdu spát | ||||
| saruz | vojtěšinka | Datum vložení: 26.04.2012 22:00 hod. | |||
|
v pohádce Byl jednou jeden král nahrazovali sůl kořením,zkus to naopak ![]() |
||||
| vojtěšinka | -zase jste mě odsunuly-to se nedělá-ty ty ty | Datum vložení: 26.04.2012 21:56 hod. | |||
|
hlásím,že jsem se vrátila s velkého nákupu a dokoupila si všechnu zeleninu-co mě chybí-heč-mám plnou ledničku-papriky-rajčata-cibule-ale zapomněla jsem na koření-doprčic-a už mají všude zavřeno![]() ![]() ![]() |
||||
| saruz | dagica,Dalibor | Datum vložení: 26.04.2012 21:51 hod. | |||
|
to jsem ráda,že nás tak krásně nakažených je víc,hned se s tím lépe žije ![]() ![]() |
||||
| Dalibor | . | Datum vložení: 26.04.2012 21:48 hod. | |||
|
Tak to jsem taky marod, kromě toho je to fajn výmluva pro nás lenochy a navíc to ještě něco hodí, ať body, nebo něco věcného. |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 26.04.2012 21:44 hod. | |||
|
NEMOCNA NEJSI, ALE JE TO HOLT NAVYKOVE . TAKE SE DOPOLEDNE V PRACI NEMUŽU DOČKAT, AŽ PRIJDU DOMU A PAK ODSKAKUJI, VARIT, UKLIDIT ATD..... A ZASE HONEM KLIKNOUT!![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 26.04.2012 21:39 hod. | |||
|
taky teď o nic nehraji,ale mi to nedá a musím furt klikat,pak rychle na zahradu a tam se zase těším domů na klikání,hold jsem asi nemocná ![]() |
||||
| Evis | a | Datum vložení: 26.04.2012 21:37 hod. | |||
|
já mám do toho zase snooker a to se mi při něm nechce moc psát. Vždycky přijdu o něco zajímavého![]() |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 26.04.2012 21:35 hod. | |||
|
jo, je vidět že když je venku hezky tak nikdo u počítače nesedí. A také je těch klikaček nějak moc za sebou. To si, jako závislák, nestěžuji, už dneska se těším na další. Ale na podzim a v zimě je to lepší, nikoho to netáhne ven a hezky sedí na zadku u počítače![]() |
||||