Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | dagica | Datum vložení: 03.08.2012 16:07 hod. | |||
|
tak teď to maso, gril už mám ![]() ![]() 03. 08. 2012 16:05 Sebrán "Gril" za 30 bodů |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 03.08.2012 16:03 hod. | |||
|
A KDYŽ BUDEŠ TRPELIVA, TAK TI K TOMU POŠLE JEŠTE KUS MASA![]() |
||||
| dagica | EVIS | Datum vložení: 03.08.2012 16:02 hod. | |||
|
DEKUJI, HLAVNE BUDU UŽIVAT S VNUČKOU![]() VIDIŠ, STAČI SI POSTEŽOVAT A BOHOUŠ TO IHNED NAPRAVI ![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 03.08.2012 15:59 hod. | |||
|
Chleba budu jíst celý víkend a teď mi laskavě dovolil k tomu přikusovat zeleninu ![]() 03. 08. 2012 15:57 Sebrán "Zelenina" za 20 bodů |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 03.08.2012 15:44 hod. | |||
|
pěkná série, jen co je pravda . Asi ti Bohouš posílá zásobu na víkend, už určitě pro chleba nikam nepůjdeš ![]() |
||||
| saruz | Bohušu a dost!!! | Datum vložení: 03.08.2012 15:40 hod. | |||
|
03. 08. 2012 15:39 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 15:33 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 15:27 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 15:21 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 15:17 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 15:14 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 03. 08. 2012 15:10 Sebrán "Žolík" za 2 bodů ![]() |
||||
| Evis | honem | Datum vložení: 03.08.2012 15:27 hod. | |||
|
si to sem musím vložit, zázrakem jsem se dostala na PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 70. místo Evis Celkem bodů: 12614 to už tady hodně dlouho nebylo, už dva dny jsem byla na 71. místě ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 03.08.2012 15:16 hod. | |||
|
Tak jsem z nákupu a návštěvy u maminky zas tu. za 6 hodin pád z 58 místa na 64. Koupání nevím, zda bude. Je dusno, horko a je pod mrakem a chvilemi poprchá. Tak uvidím.![]() |
||||
| Evis | a | Datum vložení: 03.08.2012 15:07 hod. | |||
|
máme zaděláno na další medaili, ve čtyřhře v tenisu![]() ![]() ![]() |
||||
| Evis | dagica, | Datum vložení: 03.08.2012 15:05 hod. | |||
|
já se zase zasekla na 71.místě a nehnu se z něj ani kdyby se zbláznila. Večer končím na 71, ráno jsem na 71 a celý den jsem na 71. Tak já na 71.místě tedy zůstanu. A tobě přeji krásnou dovolenou, užij si to, určitě si jí zasloužíš ![]() |
||||