Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | * | Datum vložení: 19.05.2015 11:46 hod. | |||
|
Dobré chutnání, zapršelo a už je sluníčko, super, taky by to mělo být Mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| ija1 | Prší | Datum vložení: 19.05.2015 11:14 hod. | |||
|
a zataženo je snad na týden,hotová tma.Vařeno už mám a tak si tady hovím a klikám.Jo jdu nato už se mi to všechno hlásí. | ||||
| Bm68 | Ahoj, hezký den. | Datum vložení: 19.05.2015 10:54 hod. | |||
|
Tak podle očekávání: O půlnoci, když jsem naposledy hlasovala, byla kostka ještě první. Stejně Blanka měla 38% a teď přijdu k počítači a kostka je ve velkém propadu a Blanka má zase 37%. Ráno jsem nemohla hlasovat, jeli jsme hned na zahrádku sázet papriky a cukety a pár cynií,co dostal Pepík od příbuzného, když nám nic nebvylezlo. No a pak jsme se stavěli v penny na nákupu, tak až teď. U nás se rozpršelo, na zahrádce jsem promokla a vypadá to na celý den. Jdu klikat. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 19.05.2015 10:40 hod. | |||
|
Tady ráno spadlo pár kapek a teď už zase svítí sluníčko. Přes víkend jsme měli návštěvu, nedostala jsem se k hlasování, tak teď, než půjdu po obědě na zahradu, tak doháním | ||||
| Kasparek | krásné odpoledníčko | Datum vložení: 19.05.2015 10:39 hod. | |||
|
tak mám radost, konečně jsem vrátila dlužné body a příjde knížečka z konta. Dnes klikám jak mohu, sice jsem začala později ale též si píšu počet bodů jen pro svoji zvědavost. Naštěstí je tu výhoda, časomíra hezky ukáže kdy je možnost kliku. Zatím se nám tady zatahuje a já bych spinkala jako Balůžek. Chuděrka za chvilku musí jít zvednout nožku, no on není chudáček to spíše já. tlak si hraje. Karofko, ano Hněvín hrad je můj. Bohužel nevidím počet bodů, tak se z druhého místa nehejbám. Ač klikáme jak chceme. Snad se udržíme. Jdu točit barevným kolečkem papapa |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 19.05.2015 10:17 hod. | |||
|
Tak tady pěkně zapršelo, voda bude.![]() |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 19.05.2015 10:10 hod. | |||
|
Mě to také nešlo večer klikat, naposledy jsem klikla ve čtvrt na dvě a byli jsme první. Já si myslím, že to doženeme, musíme. Odpoledne pojedu k druhé babce pro rajčata a papriky a zasadíme. Ještě musíme zasadit hrozny, manžel dostal od souseda a to jsou ty veliké. Na zahradě je stále nějaká práce. My máme zahradu v Ořechách a to je 3 km od Lipníka. Zatím co jsem to napsala uteklo 5 minut, tak zase kliknu. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 19.05.2015 10:02 hod. | |||
|
Jen nakukuji mezi klikáním..![]() Budu vařit koprovku..mám ještě loňský.. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 19.05.2015 09:55 hod. | |||
|
Děvčata, musela jsem narychlo do Rousínova...ale už jsem tady a připojuju se k hlasování...zas mají náskok ...![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | U vás | Datum vložení: 19.05.2015 09:18 hod. | |||
|
svítí sluníčko a u nás od rána prší,ale krásně není to prudké a voda je třeba.Vařit budu držkovou polévku halušky s anglinou a zelím.Regi bude kočka to můžeš jít na mejdan.Mějte se fajn jdu klikat at to doženeme. | ||||