Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Maky. | Datum vložení: 19.05.2015 13:32 hod. | |||
|
Ten rámus tě musí mo cničit, Snad díky velkému stroji nebou tak dlouho kopat a práce půjde rychleji. | ||||
| 2baculka | Klikám jen co jsem se vrátila. | Datum vložení: 19.05.2015 13:30 hod. | |||
|
Náskok se snižuje snad se zadaří. Hlavu mám jak makovičku. Nákup také hotový, mamina chtělkoupit podprsenku, mám ji snad i stejnou jak chtěla, jen jestli je dobrá velikost. K obědu jsem si dala těstovinový salát s olivami. Lečo by mi mohlo zůstat k večeři, pokud ho dítě nesní celé. |
||||
| MaKuShKa15 | Děvčata, četla jsem podminky hlasování | Datum vložení: 19.05.2015 13:26 hod. | |||
|
To klikání na rubíkovou kostku končí dnes o půlnoci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]() ![]() |
||||
| Kasparek | kuky kuk | Datum vložení: 19.05.2015 13:15 hod. | |||
|
ty placky k jídlu to jsou čapáti, dají se udělat i zde z našich surovin ovšem doporučuji potřít ghí ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné odpoledne, | Datum vložení: 19.05.2015 13:14 hod. | |||
|
už jsem z rámusu magor. Před oknama mě jezdí od rána větší bagr než je náš dům a do toho nakládá na auta stejných rozměrů. Hučí tu sbíječky a já jsem na nic....Já jsem jako Věruš, taky mám už třetí papír popsaný, píši si počet hlasů a čas na každou klikačku zvlášť, abych něco nevyhnala.... U Blanky od Marušky si myslím, že je to podobné soupeření s tou mladou, která je pořád první, protože má asi svoje spolužáky.....Snad jim dojde nech a my to dotáhnem,u rubíkové kostky se to snižuje, ale moc nevěřím, že se vzdají prohráči....Musíme se snažit už moc času nezbývá...Zatím u nás ani kapka, dcery manžel se dal do sečení zahrady, my se musíme rozmyslet, kdy koupíme druhou pro nás,ta naše už je dost stará a nejede. ale vnučka se příští měsíc vdává a já budu potřebovat penízky, tak nevím....Hezké odpoledne ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 19.05.2015 13:13 hod. | |||
|
Byla jsem na špacíru..teď půjdu dovařit oběd..synek je první den v práci, tak poobědváme spolu..![]() Snažím se hlasovat, když jsem doma.. ![]() Tady je slunečný, dost teplý den..občas foukne větřík, tak to bylo fajn.. ![]() Jaruš, fotky si pak najdu..Malá je šikulka, bez kočárku takový výletek.. ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 19.05.2015 13:02 hod. | |||
|
tak se mi stalo, to co mnohým z Vás a piclo by mně z toho, dlouhý text se mi ztratil než jsem jej stačila uložit. tyto stránky jsou furt v pohybu kvůli reklamě a asi to způsobuje nějaké posuny... Dala jsem do galerie fota z mého výletu s vnučkou- včera Český těšín, poprvé samy vláčkem a bez kočárku. Také jsou tam fota kluků z Indie . Minulý týden jsem byla na přednášce a meditacích PhDr Marty Foučkové- psycholožky a spisovatelky. Nechala jsem si podepsat i její knihu "Já jsem" a dostala jsem i věnování. Bylo to super odpoledne a večer jsme byli se syny na večeři v indické restauraci, abych si i já něco užila z té jejich cestovatelské exotiky. Indická kuchyně mi moc chutná, zejména ty placky k jídlu. Vrátila jsem se odpočatá a plná elánu. vše budu ještě potřebovat. Ve čtvrtek se chystám s vnučkou k těrlické přehradě, pro změnu autobusem a zajdu i ke kamarádce na kafe. Bydlí kousek od ní. Mějte hezký sluníčkový den. |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 19.05.2015 12:49 hod. | |||
|
Teď jsem pustila počítač a koukám, jak se kostka propadla. Byla jsem u mudra na kontrole a teď jsme po obědě a kafíčkujeme. U nás prší, tak nemusím zalívat. Mějte hezké odpoledne. ![]() |
||||
| koudy | kuk... | Datum vložení: 19.05.2015 12:41 hod. | |||
|
jde to zvolna, ale posunujem se...taky Blanka posunula zas na 38%...holky na hradech jsou pořád na stejných místech...![]() Vařila jsem brgul,zasadila cukety a jdu posbírat prádlo na zahradu...mezi tím dělám klik, hlásek a klik.... ![]() Mějte pěkné odpoledne... ![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 19.05.2015 12:23 hod. | |||
|
Klikám o závod.Mám tady zlobivého Jakuba tak vařím peču,ale vždy od toho neuteču ,alo jó |
||||