Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ten rámus tě musí mo cničit, Snad díky velkému stroji nebou tak dlouho kopat a práce půjde rychleji.
Obrázek uživatelky
profil
Náskok se snižuje snad se zadaří. Hlavu mám jak makovičku. Nákup také hotový, mamina chtělkoupit podprsenku, mám ji snad i stejnou jak chtěla, jen jestli je dobrá velikost.
K obědu jsem si dala těstovinový salát s olivami. Lečo by mi mohlo zůstat k večeři, pokud ho dítě nesní celé.
Obrázek uživatelky
profil
To klikání na rubíkovou kostku končí dnes o půlnoci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ty placky k jídlu to jsou čapáti, dají se udělat i zde z našich surovin ovšem doporučuji potřít ghí Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem z rámusu magor. Před oknama mě jezdí od rána větší bagr než je náš dům a do toho nakládá na auta stejných rozměrů. Hučí tu sbíječky a já jsem na nic....Já jsem jako Věruš, taky mám už třetí papír popsaný, píši si počet hlasů a čas na každou klikačku zvlášť, abych něco nevyhnala.... U Blanky od Marušky si myslím, že je to podobné soupeření s tou mladou, která je pořád první, protože má asi svoje spolužáky.....Snad jim dojde nech a my to dotáhnem,u rubíkové kostky se to snižuje, ale moc nevěřím, že se vzdají prohráči....Musíme se snažit už moc času nezbývá...Zatím u nás ani kapka, dcery manžel se dal do sečení zahrady, my se musíme rozmyslet, kdy koupíme druhou pro nás,ta naše už je dost stará a nejede. ale vnučka se příští měsíc vdává a já budu potřebovat penízky, tak nevím....Hezké odpoledneSmajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem na špacíru..teď půjdu dovařit oběd..synek je první den v práci, tak poobědváme spolu..Smajlík
Snažím se hlasovat, když jsem doma..Smajlík
Tady je slunečný, dost teplý den..občas foukne větřík, tak to bylo fajn..Smajlík
Jaruš, fotky si pak najdu..Malá je šikulka, bez kočárku takový výletek..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak se mi stalo, to co mnohým z Vás a piclo by mně z toho, dlouhý text se mi ztratil než jsem jej stačila uložit. tyto stránky jsou furt v pohybu kvůli reklamě a asi to způsobuje nějaké posuny...
Dala jsem do galerie fota z mého výletu s vnučkou- včera Český těšín, poprvé samy vláčkem a bez kočárku. Také jsou tam fota kluků z Indie . Minulý týden jsem byla na přednášce a meditacích PhDr Marty Foučkové- psycholožky a spisovatelky. Nechala jsem si podepsat i její knihu "Já jsem" a dostala jsem i věnování. Bylo to super odpoledne a večer jsme byli se syny na večeři v indické restauraci, abych si i já něco užila z té jejich cestovatelské exotiky. Indická kuchyně mi moc chutná, zejména ty placky k jídlu. Vrátila jsem se odpočatá a plná elánu. vše budu ještě potřebovat. Ve čtvrtek se chystám s vnučkou k těrlické přehradě, pro změnu autobusem a zajdu i ke kamarádce na kafe. Bydlí kousek od ní. Mějte hezký sluníčkový den.
Obrázek uživatelky
profil
Teď jsem pustila počítač a koukám, jak se kostka propadla. Byla jsem u mudra na kontrole a teď jsme po obědě a kafíčkujeme. U nás prší, tak nemusím zalívat.
Mějte hezké odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jde to zvolna, ale posunujem se...taky Blanka posunula zas na 38%...holky na hradech jsou pořád na stejných místech...Smajlík
Vařila jsem brgul,zasadila cukety a jdu posbírat prádlo na zahradu...mezi tím dělám klik, hlásek a klik....Smajlík
Mějte pěkné odpoledne...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Klikám o závod.Mám tady zlobivého Jakuba tak vařím peču,ale vždy od toho neutečuSmajlík,alo jó

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles