Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| Jinuška | Chodí se těžko | Datum vložení: 09.12.2023 09:11 hod. | |||
|
Na horách i ve městě zatím snížek všude padá, taky kloužem po cestě, ale je to nádhera, snad nechytnu housera, neb z té chůze bolí záda. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 08.12.2023 16:41 hod. | |||
|
U nás záveje nemáme ale po ceste sa šmýkame radšej sa veru po snehu brodím teraz ako s plnými gaťami chodím ![]() lebo sa bojím že si hnáty zlámem to by bol pre mňa asi ámen. |
||||
| peckar | * | Datum vložení: 07.12.2023 22:30 hod. | |||
|
V sobotu snížek bílý z oblohy padal, ale nikdo se do hrabání nedal. v závějích se teď brodíme, upadnout se bojíme. Pokud na sníh teď přijde mráz, opatrně bude chodit každý z nás. Kočky naše za kamny leží, ven dostaneme je jen stěží. |
||||
| Jinuška | Pomáhejme jim | Datum vložení: 04.12.2023 14:20 hod. | |||
|
Sypu ptáčkům, kudy chodím, taky rohlík vráně hodím, kosák, malý neposeda, po krk v sněhu jabko hledá, jedno pro něj také půlím, položím ho k levandulím, všechno má teď těžké žití, malí ptáčci, i to kvítí. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 02.12.2023 14:31 hod. | |||
|
Vtáčiky sa na krmítka zlietajú obživu v zime hľadajú pod snehom keď je krajina ťažké obdobie im začína. |
||||
| Jinuška | Kamarádce vráně | Datum vložení: 02.12.2023 07:20 hod. | |||
|
Ocásek máš od sněhu moje černá vráno, nevím, zda jsi na něhu, ale mám tě ráda, jako kamaráda, pro kus tvrdé patky dáš se do šarvátky, přijď zas zítra ráno. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 01.12.2023 10:00 hod. | |||
|
Včera večer snežilo dopadlo to nemilo sneh sa menil na vodu mohol spôsobiť nehodu keby v noci prišiel mráz šmýkali by sme sa ráno zas. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 30.11.2023 20:45 hod. | |||
|
Moje známá včera spadla, teď dělá listonošku, na svůj věk to ještě zvládla, však zlomenou má nožku. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 29.11.2023 10:42 hod. | |||
|
U nás je zatiaľ ešte sucho zo šmýkania ma nemusí bolieť brucho ale tiež sa bojím pádu pod snehom vždy čakám zradu. |
||||
| Jinuška | My už sníh máme | Datum vložení: 29.11.2023 06:39 hod. | |||
|
K nám se přihnal včera už, do rána však na led zmrz, drobným krůčkem musím teď zvládnout hrbolatý led, kdybych spadla, kdo by pak nakoupit šel cukr, mák, můj muž vloni úraz měl, když ven ráno, po tmě šel. |
||||