Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| dada274 | * | Datum vložení: 22.03.2024 10:37 hod. | |||
|
Asi sme na tom rovnako všetci štvú nás väčšinou podobné veci bordel v lesoch, hluk a smeti divia sa aj naše deti čo stvárajú dospeláci cudzí, ale aj domáci. |
||||
| Jinuška | Lesy mizí | Datum vložení: 21.03.2024 18:37 hod. | |||
|
Chodím často do lesa, Harvestorů kolesa vidím, kam se podívám. Ptáci celí vyplašení, domov se jim zgruntu mění, dřív tam bylo plno zpěvu, ten však ustal kvůli dřevu, klestí nikdo neuklízí, srnky odtud tiše mizí, nejsem žádný popleta - dřevo jelo do světa... |
||||
| maminka2 | Stromy | Datum vložení: 21.03.2024 10:56 hod. | |||
|
Dnes je mezinárodní den stromů, Příroda je však plná silnic, domů, Stromy se kácí ve velkém měřítku, Musíme se znovu naučit, jak žít tu. 🌲 ☀️ |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 21.03.2024 10:42 hod. | |||
|
Asi som gazdiná hrozná, nerada umývam okná, budem musieť lenoru prekonať aby som sa mohla von pozerať, teraz je na to doba vhodná. |
||||
| Jinuška | Dnes je první jarní den | Datum vložení: 20.03.2024 19:27 hod. | |||
|
Když je dnes ten jarní den, vyšla jsem si za prasátky, do obory Holedná, hlavně nebýt uvnitř stěn. Malými jsem vešla vrátky, viděla jsem kachničky, kapry, daňky, rybníčky a selátka nezbedná. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 20.03.2024 12:12 hod. | |||
|
Prechádzka je môj denný rituál ak je v prírode je to ideál no aj po meste ma chodiť baví prejavuje sa mi to na zdraví nebaví ma celé dni doma sedieť ako svet beží vždy chcem vedieť. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 20.03.2024 10:41 hod. | |||
|
Taky chodit na procházky, třeba i pár kilometrů, ohnout se i pro oblázky, co se třpytí v chladné řece, nakouknout na koniklece, louka celá fialová každý rok nás láká znova, v jarním slunci jenom v svetru. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 19.03.2024 11:27 hod. | |||
|
Základom je pestrá strava a kto sa moc neprepcháva tomu trochu cukru neuškodí, aj biele pečivo sa občas hodí, ovocie a zeleninu kto papká rád, ten je aj so zdravím kamarát, alkohol kto občas a s mierou pije tomu sa na svete dobre žije. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 17.03.2024 20:44 hod. | |||
|
Cukr býval bílé zlato, dnes se říká, že je jed, pravda je však takováto... jíst od všeho trochu máme, a to přece všichni známe, hlavně se moc nepřejídat, kyselé a sladké střídat, tak to dělal i můj děd. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 15.03.2024 19:00 hod. | |||
|
Pikantné jedlo chutí aj mne po ňom je pivko príjemné, sladké pitie rada nemám tým sa vymykám mnohým ženám. |
||||