Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| dada274 | * | Datum vložení: 24.02.2024 10:58 hod. | |||
|
Milujem balóny a všetko čo k nim patrí, preto keby som mala rokov polovicu prihlásila by som sa k pilotovi za učnicu no už som stará, s tým nič nenarobím tak len občas s mladými pomáhať mu chodím ale našetrila som si na let ponad Tatry. |
||||
| Jinuška | limerik | Datum vložení: 23.02.2024 15:29 hod. | |||
|
Já bych je ani neviděla, i kdybych stokrát letět chtěla, neboť teď šedý zákal mám, z koše všem ráda zamávám, pak teprv poznám, jak jsem smělá. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 23.02.2024 10:26 hod. | |||
|
Čo tak si úlohy vymeniť do koša pod balón nastúpiť rozhliadnuť sa z výšky po krajine zamávať ľudom tam dolu v dedine zážitok je to vskutku neopísateľný naozaj sa nie je čoho báť, ver mi. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 18.02.2024 21:07 hod. | |||
|
Co chvíli nám nad domem někdo letí balónem... a i když se neznáme, navzájem si máváme, nežli zmizí za stromem. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 17.02.2024 19:52 hod. | |||
|
Počasie sa zhoršilo čo nám plány skrížilo zostali sme doma pretože v daždi balón lietať nemôže. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 17.02.2024 19:31 hod. | |||
|
Letěla jsi nad Tatrami? Nebo byla mlha, déšť, že sis řekla "vem to nešť"...? Jak to tedy dopadlo, přiletělo letadlo? Přišla jsem dnes s otázkami. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 16.02.2024 10:40 hod. | |||
|
Čakám dôležitú správu od pilota či nám počasie dovolí lietať ak áno, Tatry z výšky uvidíme nedočkavosťou už všetci horíme. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 15.02.2024 20:20 hod. | |||
|
Dnes jsem to tak neměla, na chatu jsem nejela, vařila jsem, jedla, pila, aspoň trochu uklidila, co bych měla dělat, vím... snad to zítra napravím. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 11.02.2024 10:47 hod. | |||
|
Po fašiangovom hodovaní trochu pôstu sa snáď zíde preto milé dámy, milý páni buďme mierni v jedle, pití veď keď Veľká noc nadíde budeme zas všetci sýti. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 11.02.2024 09:58 hod. | |||
|
Určitě jsi akorát, kilo sem a kilo tam, já se taky ráda mám, zdraví zatím celkem slouží, žaludku dám, po čem touží, hlavně nejíst všeho horu, o tom není žádných sporů, snad i na mě je to znát. |
||||