Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| dada274 | * | Datum vložení: 06.04.2024 15:38 hod. | |||
|
Kandidáti nasľubujú vždycky hory-doly až z toho nás, bežných ľudí, iba hlava bolí a po voľbách "skutek utek", myslia len na seba, nikoho z nich nezaujíma či máme na chleba, až po čase uvidíme či sme dobre vybrali len aby sa z toho všetci nakoniec nepos...i. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 06.04.2024 02:08 hod. | |||
|
Zatím to tak dělám taky, ale ztrácím důvěru, nečekám už na zázraky, tak se na to ... vykašlu. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 05.04.2024 10:28 hod. | |||
|
Nebaví ma politika v tom ti za pravdu dať musím no pretože sa nás týka, menšie zlo si zvoliť skúsim. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 04.04.2024 19:10 hod. | |||
|
Tebe ještě baví volit? Člověka to musí skolit, že ať volí koho chce, stejně to jde vždy s kopce, celý svě je naruby, vede nás do záhuby. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 04.04.2024 11:04 hod. | |||
|
V sobotu máme prezidentské voľby doma preto zostanem do tej doby potom z mesta do prírody ujdem vôňu lesa si užívať budem spev vtákov ma bude ráno budiť prácu vonku a prechádzky si chcem užiť. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 03.04.2024 19:29 hod. | |||
|
Nečekám už koledníky, ani mě to nebaví, radš se dívám na brhlíky, na kvetoucí přírodu, včelkám, ptáčkům, dám vodu, tak ať žijem ve zdraví. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 01.04.2024 10:38 hod. | |||
|
Aj u nás je dneska sivo, malo by byť vonku "divo", no je ticho v dome aj na ulici, nikde žiadni šibači či koledníci za mojich mladých čias bývalo v tento deň veselo, teraz akoby sa chlapcom chodiť šibať nechcelo. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 31.03.2024 19:28 hod. | |||
|
Ze Sahary máme prach, žlutý je jak polní hrách, bílé slunce na to kouká, taky vítr hodně fouká, s počasím je zábava, i když někdo nadává. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 26.03.2024 10:53 hod. | |||
|
Vo februári sme už jar mali odložili sme bundy, čiapky, šály že sa zima vráti sme už nečakali boli sme už teplom rozmaznaní no prišiel obrat nečakaný ráno je mráz a cez deň vietor fúka každý kto môže zdržuje sa dnuká ovocinári aby sa o úrodu báli. |
||||
| Jinuška | Úplňková | Datum vložení: 25.03.2024 21:57 hod. | |||
|
Úplněk byl dneska Vraní, taky prý se říká Červí, celý den šlo na mě spaní, počasí jak na apríla, mraky jsem si vyfotila, mráz si sedl do růží, snad to květy vydrží, chce to ale pevné nervy. |
||||