Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| Jinuška | * | Datum vložení: 28.08.2025 12:50 hod. | |||
|
Už je třeba léčit záda, krční páteř, nohu, sladké dřív jsem jedla ráda, a když mi to občas nedá ukazovák doktor zvedá, místo prášků kořen vařím, se stářím se smířit snažím, no, dělám, co mohu. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 24.08.2025 10:45 hod. | |||
|
Kto nemá úctu k chlebu, k vode, nemal by chodiť po slobode, nieto ešte chcieť vládnuť svetu, kto má mať s nimi trpezlivosť svätú? |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 23.08.2025 14:42 hod. | |||
|
To už se narodí takové povahy, vládnout a poroučet mívají potřebu, jednají se všemi s pocitem převahy a úctu nemají k vodě a ke chlebu. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 19.08.2025 10:43 hod. | |||
|
Peniaze veľkú moc majú boháči to zneužívajú, chcú riadiť celú zemeguľu, mali by dostať na papuľu, či od života riadne zaucho, aby sa nesprávali bezducho. |
||||
| Jinuška | Peníze hýbou světem... | Datum vložení: 18.08.2025 17:31 hod. | |||
|
Když si boháč usmyslí, že mu slunce náleží, důvod si vždy vymyslí, hlavou nad tím kroutíme, marně se však rmoutíme, komu na nás záleží....? |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 18.08.2025 11:25 hod. | |||
|
Chovanie niektorých ľudí veľké obavy vo mne budí nepozerajú vľavo - vpravo myslia, že na všetko majú právo že všetko na svete iba pre nich je takéto zmýšľanie nás raz zabije. |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 17.08.2025 13:19 hod. | |||
|
Lidi se hlavně chovají špatně, k přírodě, k sobě, nežijem v době kamenné přece, neperem prádlo v studené řece, pořád jsme stejní, jak ptáci hejní, víc chcem, než máme, vaz nám to zláme. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 17.08.2025 11:32 hod. | |||
|
Tiež sa mi vidí že miznú včielky to by bol pre ľudstvo problém veľký, snáď je to ale zdanie iba, možno tým včielkam niečo chýba. |
||||
| Jinuška | O včeličkách | Datum vložení: 16.08.2025 13:09 hod. | |||
|
Když tak chodím po trávě, koukám, kde jsou včeličky, pořád žiji v představě, že jich dříve bylo víc a teď není skoro nic, přiláká je sladký med? Zkusím jim ho dáti hned. Nakapu ho do lžičky. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 15.08.2025 09:35 hod. | |||
|
Človek zaplatí za to prišliapnutie pocíti hneď bolestivé pichnutie plesknutie placačkou už osa nerozchodí to je skrátka život a takto to chodí. |
||||