Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| Jinuška | Čas je nejlepší lékař... | Datum vložení: 11.04.2022 14:13 hod. | |||
|
Čas je lékař nejlepší, kdo to řekl asi? Zase i den nejšedší bude se nám lepší zdát, zase budem lépe spát, kdo z vás nesouhlasí? ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 10.04.2022 10:47 hod. | |||
|
Keď stratíš milovaného človeka smiech od teba nadlho uteká chce to čas kým máš zas chuť sa smiať no musíš žiť ďalej, nemôžeš sa vzdať. Treba spomínať na pekné spoločné chvíle na všetko krásne čo vám obom bolo milé, pritom sa najprv nenápadne úsmev objaví a neskôr sa určite aj smiech dostaví. |
||||
| MarunaS | ♥♥♥ | Datum vložení: 09.04.2022 18:18 hod. | |||
|
I když v srdci smutek mám, ráda radost rozdávám, kdo se rád zasměje, tomu svítá naděje, že jak staré rčení praví: Veselá mysl je půl zdraví. Tak se všechny rády smějte a v životě se dobře mějte. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 09.04.2022 13:11 hod. | |||
|
Je pravda že smiech je zdravý stará múdrosť o tom vraví znižovať napätie pomáha aj keď je občas námaha smiať sa keď ťa trápi život keď ti je smutno a clivo. |
||||
| Jinuška | O smíchu i o zpěvu | Datum vložení: 08.04.2022 18:28 hod. | |||
|
Můžem se smát tam i tady, smích má vždycky jenom klady, Maru sice neveršuje, ale aspoň zavtipkuje, dobře ví, že kdo se směje, ještě navíc když si pěje, tak je pořád duchem mladý. ![]() |
||||
| maminka2 | *Jinuška* | Datum vložení: 07.04.2022 12:56 hod. | |||
|
Jsme ještě v pokecu ve verších? Nebo v jedné z dalších diskusí? "Smějeme se pro zdraví," kam se vtipy dávají. Dlouho jsem se tomu smála, MarunaS by to jistě uvítala. |
||||
| Jinuška | O proužkované ponožce | Datum vložení: 07.04.2022 12:05 hod. | |||
|
Holčička je šikovná, ponožky když přerovnala, dlouho se jim potom smála, k proužkované vyšla modrá, že je jiná? Taky dobrá. Ta je totiž "žertovná". ![]() |
||||
| maminka2 | Stonožka | Datum vložení: 07.04.2022 09:58 hod. | |||
|
Na zahradě v křoví, ponožka si hoví, proužkovaná ponožka, bydlela v ní stonožka. Měla tam i kuchyňku, pekla v ní koláčky, našla ji holčička s dlouhými copánky. Dnes je báseň nějaká divná, asi můzám zmokla křídla... |
||||
| Jinuška | Na jaře je krásně | Datum vložení: 05.04.2022 14:57 hod. | |||
|
I když je sluníčko s paprsky skoupé, v každé snad ulici zlatý déšť kvete... a taky sakury, šácholan, violky, veverka opodál něco si chroupe, všude je nádherně, kamkoliv jdete, v zahradě máme už hnízdící sýkorky. ![]() |
||||
| maminka2 | Louka | Datum vložení: 05.04.2022 10:03 hod. | |||
|
Jsem na louce a sbírám sedmikrásky, proč si stále s něčím dělat vrásky? Lehnu si do trávy, k nebi se dívám, sluníčko svítí, hřejivé paprsky vítám. Odhalím tělo, nastavím tvář, ať kůže má chytí zlatavou zář. Venku je studený deštivý den, byl to ale krásný sen... |
||||