Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| Jinuška | S šedou pryč... | Datum vložení: 22.04.2022 19:47 hod. | |||
|
I mně to tak řekli všichni, dneska prý jsme dlouho mladí, k pupalce si ráno čichni, otvírá květ, když se smráká, v noci k sobě můry láká, ještě ráno je však krásná, žlutá, jako hvězda jasná, my jsme jak ty vonné květy, blondýny nebo brunety, vždyť se barví už i muži, mnohdy řeší botox v kůži, více let už neznamená, vypadat jak stará žena. ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 22.04.2022 17:27 hod. | |||
|
Pred nedávnom som kaderníčke povedala aby mi už farbu na vlasy nedávala že si nechám vyrásť svoje prirodzené, pretože šediny patria k starej (68) žene. Jej odpoveď ma celkom prekvapila: "Tak toto som AKOŽE nepočula, ešte nie ste taká stará baba aby ste svoj vzhľad zanedbala". Bez ďalších rečí namiešala kašu pedantne ju natrela ku každému vlasu opäť mám čokoládový karamel na hlave vraj táto farba je pre mňa to pravé. |
||||
| Jinuška | Vysvětlení pro Bety | Datum vložení: 20.04.2022 14:02 hod. | |||
|
Tak Ti povím, milá Bety, jako ženy před sto lety též jsem šedé vlasy měla, říct jsem Ti to zapomněla, jenže nic mě nebavilo, ale nic to neřešilo, pokud jsme tu, bychom žily, tak z nás budou Krasomily. ![]() |
||||
| maminka2 | BARVA | Datum vložení: 20.04.2022 09:54 hod. | |||
|
Vše do vínku bylo nám dáno darem, barva vlasů však se dá měnit ze dne na den, ač stále jednu jedinou, Váš muž může mít doma harém.... ![]() |
||||
| Betybety | . | Datum vložení: 19.04.2022 22:42 hod. | |||
|
Jinuško, Znám tě s blonďatými vlasy, které tobě sednou, budeš-li brunetka, asi mně vlasy zešednou. ![]() |
||||
| Jinuška | Přemýšlím, co mi bude lépe slušet | Datum vložení: 19.04.2022 16:59 hod. | |||
|
Tak teď jste mě zviklaly, z blond se změním v hnědovlásku? Účes lehce nedbalý udělá prý ze mně krásku...? ![]() |
||||
| Betybety | . | Datum vložení: 19.04.2022 11:51 hod. | |||
|
Ani ve dne, ani v šeru, nepřinutím svoji dceru, by vzala nůžky do ruky, tak budu nosit paruky. Povídám jí, milá dcero, ač máš zaměstnání stero, zkus, co dělá kadeřnice a zbav mě té děsné kštice! Jenže ouha, v slzách tonu, musím jíti do salonu, neboť dcera má obavu, že ze mne stvoří ohavu. |
||||
| maminka2 | střih | Datum vložení: 19.04.2022 11:00 hod. | |||
|
To já jsem dceři nůžky svěřila, aby mi konečky zastřihla. Říkám jí 2cm, ne více, no snad čtvrtina chybí z mojí kštice. Ale zase je to střih jarnější, vlasy v něm vypadají zdravější. Taky jsem si na ně barvu dala, abych mladší vypadala. Ale ne blond zářivou, nýbrž hnědou kaštanovou. Je to prý odstín kaštan zlatý koňský, báječně se hodí k mým hnědým očím. Nakonec je to práce zdařilá a tudíž spokojenost veliká. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 19.04.2022 10:47 hod. | |||
|
Aj moje vlasy už potrebujú nožnice aj farbu, lebo vyrástli velice na budúci týždeň sa pôjdem dať upraviť a trochu si tým sebavedomie napraviť. |
||||
| Jinuška | Vlasy | Datum vložení: 19.04.2022 08:02 hod. | |||
|
Zajdu ke své kadeřnici na sestřih a barvu krycí... Jako jarní pampeliška nebo žluté bříško čížka zářit budu svojí kšticí. ![]() |
||||