Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| dada274 | * | Datum vložení: 04.05.2022 11:53 hod. | |||
|
Niektoré diela sú viac ako čudné rozumieť im však nie je nutné bežný človek nemá videnie autora často háda čo je to za potvora ktorá špatí naše mestá a ulice hlavou pri tom krúti velice. |
||||
| Jinuška | Masaryk | Datum vložení: 03.05.2022 19:11 hod. | |||
|
Člověk by se divil, když pokud přišel k němu blíž, že je z trubek červených jedna ze soch úsměvných, nápadů je na tisíc... co bys chtěla ještě víc. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/masaryk-ma-sochu-v-centru-brna-fandove-ji-prejmenovali-na-nejvetsi-prezidentskou-prolezacku-75062 |
||||
| Betybety | . | Datum vložení: 03.05.2022 15:29 hod. | |||
|
Co se člověk nedoví, /z/ pohled je to pro bohy! Místo peněz na charitu, město postaví raritu, Masaryk, chudák jen žasne, jaké je teď Brno "krásné"! |
||||
| Jinuška | * | Datum vložení: 03.05.2022 13:38 hod. | |||
|
No, co byste nechtěly vždyť to stálo milióny... co jste ještě viděly? Brňáci si na vše zvykli, i na pohled neobvyklý pod tím koněm Joštovým, a tak trochu napovím, takových děl jsou tam stovky... to chce decku anýzovky. https://www.blesk.cz/galerie/regiony-brno-brno-volny-cas/632494/divnobrno-9-mist-nad-kterymi-turista-zasne-a-brnak-mavne-rukou?foto=0 |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 03.05.2022 11:25 hod. | |||
|
Ten čudný orloj však nie je v Brne jediný čo chcú vidieť turisti domáci aj z cudziny. Na Moravské námestie vedie ich cesta kde je dominantou vysoká socha Jošta. Pod jeho nohami deti radi behajú tam ako dospelí sa našťastie nedívajú tí už vedia kam sa postaviť a zdvihnúť oči keď chcú vtipne pikantný pohľad zočiť. |
||||
| maminka2 | Ostravak v Brně | Datum vložení: 03.05.2022 11:25 hod. | |||
|
Kurde, v Praze orloj tež stoji, tute se marně divam po orloji. Řekli mi di rovno po rynku a uvidiš ten skvost, synku. Ale neni tu žadny orloj, herdek, jen cosik, co vypada jak robertek... |
||||
| Betybety | . | Datum vložení: 02.05.2022 19:05 hod. | |||
|
Ach, ten brněnský orloj! Na náměstí temné síly, zvláštní útvar postavily. Lídé hrůzou bledí na ten útvar hledí a brňáci z toho šílí. |
||||
| Jinuška | Brněnský "orloj" | Datum vložení: 02.05.2022 18:11 hod. | |||
|
Každý Brňák Brnu věrný rád má zvláštní orloj černý, ten, kdo do něj strčí ruku kuličku za zvonků zvuku dá mu přístroj bezciferný. ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 02.05.2022 11:26 hod. | |||
|
Víkend som v Brne strávila s partiou sa dobre bavila. Vyšli nám všetky naše plány aj počasie malo zľutovanie s nami. Boli sme vo vile, na hrade, na lodi, v divadle aj v prírode. Po návrate som bola príjemne unavená predsa len už nie som mladá žena. |
||||
| Jinuška | Štěňátko | Datum vložení: 02.05.2022 10:22 hod. | |||
|
Běhalo štěňátko po okolí, hladové, žíznivé, nožka bolí. Zvířátko do náruče jsem vzala, doma nakrmila, vykoupala. Vyspal se, v očích jsem četla lásku. "Jsi doma, budeme kamarádi a navždy se budeme mít rádi", společně vyšli jsme na procházku. ![]() |
||||