Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | jenom | Datum vložení: 15.03.2012 11:19 hod. | |||
|
těch věcí o kterých jsem ani nevěděla že je tady máme. Navíc mám všechno počítačové a kancelářské vybavení dvakrát. | ||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 15.03.2012 11:19 hod. | |||
|
tak to ti přeju a i závidím ![]() |
||||
| Evis | já | Datum vložení: 15.03.2012 11:16 hod. | |||
|
se vlastně stěhuji skoro jenom přes silnici, je to takových 400 metrů. Hodně věci převezeme autem, jenom ten nábytek a spotřebiče bude stěhovat stěhovací služba. A stěhovací službu má můj klient a tak to budu mít i s takovým komfortem. Jsou ochotní mi i všechno připravit a sbalit. | ||||
| tatrman | saruz, Evis, opičkajura | Datum vložení: 15.03.2012 11:16 hod. | |||
|
ale ten jarní úklid - ten bude fakt zgruntu. Takhle naklizeno a vypucováno už dlouho nebudu mít ![]() |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 15.03.2012 11:14 hod. | |||
|
pak budem závidět já nejsem vůbec zakrámovaná,,ráda vyhazuju,a nehromadím.. asi tady mám u všeho minimalismus![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 15.03.2012 11:14 hod. | |||
|
už aby to bylo ![]() těším až budem v novém, krásném a někdy snad i uklizeném a vybaleném bytečku ![]() jen ted mám pocit, že je to hodně v nedohlednu ![]() |
||||
| saruz | Evis,tatrman | Datum vložení: 15.03.2012 11:09 hod. | |||
|
holky,jen vás tady čtu a už mě bolí ruce,jako bych se taky stěhovala,těch věcí,co musíte rozebrat,sbalit,přesídlit a pak rozbalit,smontovat a uložit,to je teda nářez.Ale až to budete mít za sebou,budete to mít moc krásné a za ten pocit tahle všechna práce stojí. ![]() |
||||
| opickajura | no | Datum vložení: 15.03.2012 11:07 hod. | |||
|
copak to tvoříte??mě čeká malovat, jak vás čtu, tak mám brnkačku,,jen si už neklknu, to bude binec,,budem škrábat stropy | ||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 15.03.2012 10:55 hod. | |||
|
my teda zrovna ob. stěnu stěhovat budem, ale museli jsme taky koupit spoustu nových věcí. Hlavně dceři pokoj, bude mít menší. Tady má takovou velkou a hlavně vysokou postel (140cm) nad zemí a tam bylo mraky úložnýho prostotu - lyže, snowbordy, brusle, vysavače, kola atd..) a tuhle postel tam ani boha nedáme. Což mě dost mrzí.. Ale za to budu mít balkon, jupíí. Ten jsem tady neměla. No, takovej pokus o balkon, ale zaplat pánbůh za něj ![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 15.03.2012 10:44 hod. | |||
|
já nebudu stěhovat skoro žádný nábytek, musím si koupit nový. Stěna v obýváku když by se rozdělala tak už by nešla sešroubovat. Pořád je krásná, ale šrouby už v ní nedrží. Tak bude z obývací stěny udělaná skříň do sklepa. Ložnici a nábytek z manželovo pokoje si vezme vnučka. Vlastně budu z nábytku stěhovat kompletně jenom mojí kancelář a z obýváku sedačku a pár dalších kousků drobného nábytku. Ten nový byt je zcela nevhodný pro nábytek který jsme měli tady. | ||||