Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | Evis | Datum vložení: 15.03.2012 10:31 hod. | |||
|
nebaví - je slabý slovo. Mě nebaví balit ani na dovolenou, natož tohle . To já už nad tím ani moc neuvažuju (i když ze začátku jsem to dělala taky). Prostě některý věci letěj a basta. Jenže spousta věcí se nám tam nevejde a ty co je mi líto vyhodit, tak dcera dala na aukro. Ani né tak kvůli kačkám, ale spíš že by to někomu ještě mohlo posloužit |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 15.03.2012 10:28 hod. | |||
|
teda mně vas lito,taky baleni nesnašim,a taky nemam rada vyhazovat věci,ja ted všechno skladam -po dcere co mužou nosit kluci ,po klukam to už připravuju pro dceru-20 let a nikdy nevim kdy bude chtit zakladat rodinu,a sama vim že bez hadrikov po někom oj jak špatně,pro prcky tak i na doma musela kupovat | ||||
| Evis | zatím | Datum vložení: 15.03.2012 10:26 hod. | |||
|
jenom třídím, nad každou věcí uvažuji jestli vyhodit-nevyhodit? Co když to potom hned budu potřebovat? Tak to zase vrátím a za chvíli si to zase rozmyslím. Ach jo. | ||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 15.03.2012 10:24 hod. | |||
|
taky tě tahle činnost tak nebaví? | ||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 15.03.2012 10:20 hod. | |||
|
jéjej, tak to se "bavíme" tím samým ... | ||||
| tatrman | Evis, saruz | Datum vložení: 15.03.2012 10:16 hod. | |||
|
já tu jsem taky, ale jen nakukuju. Třídím, vyhazuju, balím atd ... samá pitomoučká činnost ![]() |
||||
| Evis | pomalu | Datum vložení: 15.03.2012 10:15 hod. | |||
|
začínám balit na stěhování. To není možné co se všechno do jednoho bytu 1:4 s velkým příslušenstvím vejde. Do dvoupokojáku toho moc nenacpu, musím se zbavit plno věcí. Když budu ale upřímná, tak se budu zbavovat věcí zcela zbytečných. | ||||
| Evis | já | Datum vložení: 15.03.2012 10:12 hod. | |||
|
bych chtěla také sluníčko . Tady je pořád zataženo![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 15.03.2012 10:05 hod. | |||
|
hlásím,že jsem byla venku s psíkem,ta procházka kolem řeky,na jarním sluníčku byla úžasná,krásně jsem si pročistila hlavu a dobila se energií. ![]() |
||||
| Evis | jé, | Datum vložení: 15.03.2012 10:01 hod. | |||
|
kdepak všichni jste? | ||||