Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | Evis | Datum vložení: 15.03.2012 12:33 hod. | |||
|
to k vám dorazilo asi to naše pravé Moravské,tady se zrovna nějak schovalo. ![]() |
||||
| Evis | no, | Datum vložení: 15.03.2012 12:31 hod. | |||
|
a hned mám lepší náladu, vylezlo sluníčko . Že mu to ale trvalo |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 15.03.2012 12:21 hod. | |||
|
máš pravdu,akorát já "závislák" budu ponocovat stejně ![]() |
||||
| opickajura | evis saruz | Datum vložení: 15.03.2012 12:17 hod. | |||
|
a může se spát, tak často ponocovat každej nemůže,nebo nemá střídání a každej má šanci dobrý pořadí,,ne, že někdo v noci seknul truhlu a bylo vymalováno do konce hry, pokud se jelo non stop | ||||
| saruz | . | Datum vložení: 15.03.2012 12:09 hod. | |||
|
proto to takhle mají asi nastavené,za třetí a každý další salát stejně bodů jako za olivy nebo citron,takže síly budou víc vyrovnané a hra zajímavější a lákavější ![]() |
||||
| Evis | opi | Datum vložení: 15.03.2012 12:05 hod. | |||
|
máš pravdu, ale seberu citron nebo olivy a mám za to tolik jako když udělám denně třetí salát | ||||
| opickajura | tohle | Datum vložení: 15.03.2012 12:01 hod. | |||
|
bodování je nejlepší,co kdy bylo..můžu do práce,přijdu, chytim 3 citrony a mám vás..nebo kdo může jet celou noc, nasbírá nudle, druhej vstane a naklikne počet do hodiny,,mě se to moooc líbí,,žádná zdrhačka, že pořadí je určeno už třetí den, bude to napínavější |
||||
| Evis | není | Datum vložení: 15.03.2012 11:57 hod. | |||
|
nějak málo bodů za třetí a další saláty? Dvacet bodíků se mi zdá opravdu málo![]() |
||||
| Evis | dobrá, | Datum vložení: 15.03.2012 11:55 hod. | |||
|
uděláme mejdan s nudlema |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 15.03.2012 11:50 hod. | |||
|
neboooj,,držím 18 místo,,to bych jinak řvala malováním padnu, tak se nebičuju,,na 1h jdu na chvíli do práce,tak na 2 hoďky,,mám jen 1 zákaznici |
||||