Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 15.03.2012 07:24 hod. | |||
|
paprička taky dobra ja ted jeste na fb soju odesilam ,takže holky prosim pak přijmut,dneska tam kolo konči takže chci ten velky balik aby bylo klukum co tahat s lednici všude jen na žradilku jedu je vidět že krize |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 15.03.2012 07:23 hod. | |||
|
spinkání doženeš ![]() To já jsem cimprlík a bez postýlky bych nvydržela. A hlavně je to jedno, od zítřejšího odpoledne do nedělního večera si ani nekliknu a tím pádem se zřítím do dálek ... jedem zvelebovat nový byteček a tam net zatím není |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 15.03.2012 07:22 hod. | |||
|
ja taky v noci spim v pulnoc odpalila salatek a hned do pelišku ,ted neco pochytam ,na oba salatky chybi po 4 nudličky ale ted jsem mam motivace ,a budu klikat jako o život![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 15.03.2012 07:19 hod. | |||
|
ahojky,hnedle bych ti pořádnou porci sluníčka poslala,je to paráda,hned je na světě veseleji ![]() |
||||
| saruz | tatrman | Datum vložení: 15.03.2012 07:17 hod. | |||
|
sice jsem nevyspinkaná,ale zato zásobená ,po obědě si pospím jako mimčo ![]() |
||||
| Evis | ahoj, | Datum vložení: 15.03.2012 07:14 hod. | |||
|
krásné ráno všem. U nás je zataženo, sluníčko v nedohlednu. Už aby bylo jaro, ta šedivá obloha na náladě opravdu nepřidá![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 15.03.2012 07:13 hod. | |||
|
tak to já jsme na tom stejně jako tvackova1. Těstoviny mi neustále chybí. No, můj problém, že jsem v noci spinkala a nelovila těstovinky ![]() |
||||
| saruz | tvackova1 | Datum vložení: 15.03.2012 07:10 hod. | |||
|
nudle pěkně chodily v noci,mám docela slušnou zásobičku ![]() |
||||
| tvackova1 | jen tak dal ,zlatičko | Datum vložení: 15.03.2012 07:06 hod. | |||
|
Úspěšně jste sebrala symbol "Chifferi" | ||||
| tvackova1 | Bohušku | Datum vložení: 15.03.2012 07:02 hod. | |||
|
citronek taky dobry ale nudle chci ,a hodně ,nemužu salatovat ,na obareceptiky nudle chybeji takže -posilame![]() ![]() ![]() ![]() |
||||