Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | Anaa | Datum vložení: 21.03.2012 07:55 hod. | |||
|
U mne je to podobné. Když začnu, tak se přemlouvám, že musím vydržet.![]() |
||||
| opickajura | klapka | Datum vložení: 21.03.2012 07:53 hod. | |||
|
podle toho,,kolikátá seš,,netuším | ||||
| vojtěšinka | děvčata | Datum vložení: 21.03.2012 07:53 hod. | |||
|
hezky tady klikejte-pádím na poštu,za hodinu jsem zpět-papa | ||||
| Bobina | Táni | Datum vložení: 21.03.2012 07:53 hod. | |||
|
Jsme na tom naprosto stejně. Ale můj na PC chodí. Ještě, že máme dva. Ale oba jsou v patře. Tudíž v době vaření téměř nedostupné. |
||||
| Anaa | už | Datum vložení: 21.03.2012 07:52 hod. | |||
|
aby to skončilo je to dlouhé a už mě to přestává bavit, ale už musím vydržet já se motám kolem 100 bylo by hloupé přestat bodíky se budou hodit ![]() |
||||
| klapka | opi | Datum vložení: 21.03.2012 07:48 hod. | |||
|
tak to ty mě asi pořád odšoupáváš,že,to od tebe není hezké![]() |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 21.03.2012 07:48 hod. | |||
|
ja obdivuju vaši polovičky,muj ani nahodou ,on vubec nechodi na pc ,jen ja a kluky,dcera ma notas ata ve škole kdyby muj aspon občas tady kliknul tak byla by rada,ja děržim do 50 ,chci aspon maly baliček |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 07:47 hod. | |||
|
tak na nudle se chlapi nepřetrhnou,já padla včera před půlnocí![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 07:46 hod. | |||
|
Navíc mě ani jednou neklikne.Kdybych měla noťas to by na klikačku byla paráda.![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 07:45 hod. | |||
|
musim mít aspoň na oko naklizeno,nesnášim někde něco ležet.jak je narovnáno,špína počká![]() |
||||