Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 07:30 hod. | |||
|
já určitě né,trochu únava a hlavou se mi honí malování,nemám ten správnej klid![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 07:27 hod. | |||
|
Tak jsme v polovině klikačky. máte ještě ten elán, jak na začátku?![]() |
||||
| klapka | . | Datum vložení: 21.03.2012 07:25 hod. | |||
|
tak kluky jsem už taky vystrčila do školy a ta nejmenší ještě spí,tak mám pár minut veget![]() |
||||
| saruz | Pěkné ráno, | Datum vložení: 21.03.2012 07:25 hod. | |||
|
u nás příjemných pět nad nulou a sluníčko už opět září. ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 07:20 hod. | |||
|
Děvčata máte šikovné dcery.![]() |
||||
| vojtěšinka | klapka | Datum vložení: 21.03.2012 07:19 hod. | |||
|
neboj,určitě to zvládne-naše Janča to taky včera zvládla/výsledky tedy ještě neznáme/taky jí do toho uvrtala učitelka,ale prý to šlo-tak uvidíme | ||||
| vojtěšinka | dobré ráno všem | Datum vložení: 21.03.2012 07:16 hod. | |||
|
tak jsem ty moje roštandy poslala na autobus,zatopila-zase je zima -5stupnů, a v 8hod poletím 2km na poštu-do 9hod budu zpět a pak budu jen klikat,abych něco dohnala a mezitím něco uvařím | ||||
| klapka | opi | Datum vložení: 21.03.2012 06:50 hod. | |||
|
děkuji,uvidíme,je docela paličatá a jde si za svým,ale vlastně i ctižádostivá,tak snad si ostudu neudělá i když má v životě jiné cíle než češtinu |
||||
| opickajura | klapka | Datum vložení: 21.03.2012 06:48 hod. | |||
|
nebude..naopak tam až chtne soutěžního ducha.tam šlo o to tam jet,jak tam bude.tak do toho dá všechno | ||||
| klapka | opickajura | Datum vložení: 21.03.2012 06:42 hod. | |||
|
děkuji,sice postoupila jako nejlepší z gymplu,ale jet tam vůbec nechtěla,nacpala ji do toho profesorka,tak doufám,že to tam nebude bojkotovat a něco ze sebe vymáčkne![]() |
||||