Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | alis | Datum vložení: 21.03.2012 08:48 hod. | |||
|
to je k vzteku..to je ale dost často..to jsou ty prodlevy![]() |
||||
| Evis | opi, | Datum vložení: 21.03.2012 08:47 hod. | |||
|
první fakt nebudu, plácám se kolem 45. Stejně beru body. Venku svítí nádherně sluníčko a už je tam 10 stupňů. Ani se mi nechce do toho balení. Tedy mi jsme měli neuvěřitelné množství krámů. Pořád něco rozdávám a pořád něco vyhazuji a nebere to konce ![]() |
||||
| alis1 | kruci už mi to se. ....e zas jsem přišla | Datum vložení: 21.03.2012 08:46 hod. | |||
|
ta reklama ETY se Čtvrčníčkem už mi zas než jsem to odklepla zakryla puzlíka![]() ![]() ![]() |
||||
| opickajura | evis | Datum vložení: 21.03.2012 08:33 hod. | |||
|
sekni si rovnou knedl né??dej si nášup a máš i večeři,co se s tim budeš patlat na několikrát,takhle fakt první nebudeš.![]() ![]() ![]() |
||||
| Evis | opi. | Datum vložení: 21.03.2012 08:29 hod. | |||
|
včera jsem si vzala prášek na spaní a po něm, ať chci nebo nechci, spím sedm hodin. Ale už dlouho jsem si tak nepospala. Teprve jdu snídat a ty už strašíš s obědem![]() |
||||
| opickajura | klapka | Datum vložení: 21.03.2012 08:22 hod. | |||
|
tak já vylezla v 5,,kdybych vstala v 8 tak po skoro 4hodinách mám poledne![]() |
||||
| alis1 | Dobré ráno všem | Datum vložení: 21.03.2012 08:22 hod. | |||
|
sluníčko svítí +1C.Tak jsme byly na 54 a 56 m. a jsme 59 a 62 ale já to pod tu 50 ještě dostanu![]() |
||||
| klapka | opi | Datum vložení: 21.03.2012 08:20 hod. | |||
|
ježíš nestraš,já se sotva probrala a ty už bys obědvala![]() |
||||
| opickajura | evis | Datum vložení: 21.03.2012 08:19 hod. | |||
|
no Evis,,tys přímo chrápala jak flamendr máme skoro poledne,,takže dobré ráno::?![]() |
||||
| Evis | ahoj, | Datum vložení: 21.03.2012 08:18 hod. | |||
|
přeji všem krásný slunečný den. U nás svítí krásně sluníčko a já si krásně pospala![]() |
||||