Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tvackova1 | * | Datum vložení: 21.03.2012 08:17 hod. | |||
|
tak ja byla ze začatku tam ale pak mně vyhodili a ted aspon v 50 zustat![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 08:16 hod. | |||
|
jasně,ale kdo je v první dvacítce dobře spinká![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 08:15 hod. | |||
|
I v té dvacítce je to hustý. Odstupy minimální. | ||||
| opickajura | klapka | Datum vložení: 21.03.2012 08:13 hod. | |||
|
jasně,,to beru jako 1 místo ty 3 ceny..ale mohli by se vyspat, kdyby věděli, že 4 místo má velkou mezeru..to je vůči těm nejlepším asi dost hustý.![]() |
||||
| klapka | . | Datum vložení: 21.03.2012 08:10 hod. | |||
|
nevím,ale myslím,že ty odpaly po 20 to moc nepromíchají,navíc jsou na prvních 3 místech stejné ceny,tak je asi nejzajímavější souboj mezi 3. a 4. pozicí |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 21.03.2012 08:06 hod. | |||
|
tady se už minule rozjel anonymus na místech,kde o nic nešlo,,chápu první 3 místa..ale ono je pořadí jedno,protože se odpaluje až na konci co to jde..aby ten kdo si myslí,,,pak čuměl![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2012 08:02 hod. | |||
|
Taky by mne zajímalo, kdo je na místě 14 až 18. Pohybuji se v těchto sférách. |
||||
| tvackova1 | * | Datum vložení: 21.03.2012 08:02 hod. | |||
|
tak mam nasysleno na dalši salatek ja dělat vic ten prvni ,tam min potřeba kolinek ,one u mně nedostatkove zboži![]() |
||||
| klapka | opi | Datum vložení: 21.03.2012 07:58 hod. | |||
|
tak ty to nebudeš,dočetla jsem kolik máš salátů,to já nemám ani náhodou,ty musíš být snad první ne ,a se mnou cvičí někdo jiný![]() |
||||
| tvackova1 | Bobina | Datum vložení: 21.03.2012 07:56 hod. | |||
|
tak muj pc asi boji jak čert ladana a taky mam na hoře a kuchin dolu ,takže litam tam sem po schodach rozčvička,ale ja vařim hned na vic dnu takže občas jen vyndavam a ohrivam ,a to on děla sam ,takže mam pokoj |
||||