Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 25.04.2012 21:16 hod. | |||
|
také vaše peníze pijí Redbul? Také létají jako kdyby měly křídla? Já je ani nestačím po večerech tisknout![]() ![]() |
||||
| opickajura | tvačkova | Datum vložení: 25.04.2012 21:16 hod. | |||
|
nemám to,,dám nástroje,,správce doplňků,vpravo nahoře do vyhledat dám ade block odpálim, a co dál? |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 25.04.2012 21:04 hod. | |||
|
přesně tak, máš pravdu. My jsme tady od 1.4. , z práce se vracíme poměrně pozdě a tím pádem se všechno dělá o víkendech. Až to bude, tak to bude ![]() |
||||
| tvackova1 | a za odměnu přišlo kořeniiiiiiiiiiiiiiii | Datum vložení: 25.04.2012 21:02 hod. | |||
|
Úspěšně jste sebrala symbol "Koření" a taky aspon u mně zmizelo to černe pozadi co bylo ,dřiv tady velila na pc dcera a ja moc do toho nelezla ale ted jak ma svuj notas tak pc na mně ,děkuji holky moc za pomoc |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 25.04.2012 21:01 hod. | |||
|
tak už o této anabázi nemusím nic psát, jsme na tom obě stejně . A jen tak pro uklidnění, známí tak žili půl roku a vůbec jim to nepřišlo divný. A když to tak vezmeš, tak mi teprve pár týdnů |
||||
| tvackova1 | jupiiiiiiiiiiiii | Datum vložení: 25.04.2012 20:56 hod. | |||
|
taky už nemam tě reklamy![]() ![]() ![]() opi dej tam to co psala Emanunel a pak tam bude ABP asi a tam bude napsano o reklamach tak tam klikni na nainstalovat apak na restartovat |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 25.04.2012 20:52 hod. | |||
|
trefa po druhý - boty též máme stále v bednách ![]() a binec neřeším, prostě až to bude tak to bude, já se nepicnu ![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 25.04.2012 20:44 hod. | |||
|
o úklidu ani nemluvím. Utřu prach a synek začne brousit stěny, také snižujeme stropy a vytváříme úložné prostory protože ty tady v tom bytě nejsou. Dneska odjel syn do Prahy, společníci ho potřebují ve firmě, vrátí se až v neděli. Tak mám naplánováno, že si to tady trochu na těch pár dní zútulním. Největší fór je, že zatím nemám kam dát boty a tak je mám v obýváku v bedně. Když chci jít ven, tak musím napřed nějakou obuv vyštrachat. Chvilkama jsem z toho dost blbla a byla nervozní, teď to házím za hlavu a až to bude, tak to bude![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 25.04.2012 20:38 hod. | |||
|
holka zlatá, to je jak kdybys mi mluvila z duše ![]() přesně tak, doděláváme předsíň a snížené stropy kvůli úložnému prostoru. To snad ani nemá cenu uklízet ![]() |
||||
| tvackova1 | pomoc | Datum vložení: 25.04.2012 20:37 hod. | |||
|
ja už tam v spravce doplnku ,ale kam napsat ten blok? | ||||