Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| lenzden | Bohoušku prosím | Datum vložení: 25.04.2012 18:21 hod. | |||
|
já potřebuji maso, žolíky jsou k ničemu když je za maso nevyměním | ||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 25.04.2012 18:19 hod. | |||
|
tak jsem se přišla juknout-houby neberu-už mám plný košík-jedině zeleninu | ||||
| Dalibor | .Vojt. | Datum vložení: 25.04.2012 15:53 hod. | |||
|
Jedině houby, těch mám jak ve starém lese. | ||||
| vojtěšinka | Dalibore | Datum vložení: 25.04.2012 15:41 hod. | |||
|
asi Bohoušek chce,abys zhubnul do plavek já tě nějaký maso pošlu-mám jich 30ks-pošli zeleninu -uděláme výměnu-joo |
||||
| Dalibor | . | Datum vložení: 25.04.2012 15:37 hod. | |||
|
Zacházejí tady se mnou jako s vegetariánem. Bez masa to prostě nejde. |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 25.04.2012 13:39 hod. | |||
|
no prosím - 80. místo. Jenže stejně zachvíli končím a budu až navečer, takže zase zbuchnu ![]() |
||||
| vojtěšinka | - | Datum vložení: 25.04.2012 13:36 hod. | |||
|
jsem si sedla ke kávičce-nohy hore-bolí stále čekám na tu zeleninku,ale nepřichází,asi jsem ji vždy prošvihla-klikám jen letmo-když běžím zrovna okolo cibule-rajče-cibule-rajče ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 25.04.2012 13:27 hod. | |||
|
tak jsem udělala dva špízy a jsem zvědavá do jakých výšin vyletím (ze 128. místa)Ale jsem skoro se vším na nule, s masem a paprikama teda určitě |
||||
| alis1 | Hurá | Datum vložení: 25.04.2012 13:08 hod. | |||
|
po 4 špízech díky směnárně můžu v klidu jít sázet mečíky![]() |
||||
| alis1 | u nás | Datum vložení: 25.04.2012 13:01 hod. | |||
|
14,5 C slunko svítí nic mi nepadá ,jdu za malým na zahradu![]() |
||||