Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | tady | Datum vložení: 28.04.2012 14:17 hod. | |||
|
se spinká??venku je nádherně,,nikdo nekliká,,asi jsem si tu sama..tak prosím něco vysokýho![]() |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 28.04.2012 12:27 hod. | |||
|
to ti věřím, já už se ted těším na to až ti dva večer zalehnou | ||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 28.04.2012 12:22 hod. | |||
|
nápad to není špatnej, děkuju za pozvání, ale nemůžeme. Je to tady fakt jak po boji a musíme s tím něco udělat. Navíc panáček pojede na ryby, takže se těším až tu bude klid a udělám si to podle svýho . |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 28.04.2012 12:19 hod. | |||
|
tak to ti věřím, ale zase to budete mít krásné. A nechce se jít odpoledne odreagovat do místní cukrárny? |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 28.04.2012 12:15 hod. | |||
|
príma se nám bydlí. Jen furt něco děláme a děláme a už mě to neba a neba ![]() Teď momentálně jsou na pořadu dne snížené stropy v předsíni kvůli úložnému prostoru. A bordel je tady jak v tanku ... No, neva, to se nedá nic dělat. Ale už aby to všechno bylo hotový - na to se MOOOC těším ![]() |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 28.04.2012 12:11 hod. | |||
|
ahoj sousedko, já jsem na tom úplně stejně A jak se ti bydlí v Milkách? |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 28.04.2012 12:11 hod. | |||
|
toto mám na skladě a víc ani ťuk Maso Klobása Houby Cibule Paprika Rajče Koření 15 22 13 8 4 6 3 |
||||
| klapka | . | Datum vložení: 28.04.2012 12:10 hod. | |||
|
nabízím papriky a cibule 28. 04. 2012 12:08 Sebrán "Paprika" za 20 bodů 28. 04. 2012 12:04 Sebrán "Paprika" za 20 bodů 28. 04. 2012 12:00 Sebrán "Cibule" za 15 bodů 28. 04. 2012 11:55 Sebrán "Cibule" za 15 bodů 28. 04. 2012 11:50 Sebrán "Cibule" za 15 bodů 28. 04. 2012 11:45 Sebrán "Paprika" za 20 bodů 28. 04. 2012 11:36 Sebrán "Paprika" za 20 bodů |
||||
| tatrman | saruz, klapka | Datum vložení: 28.04.2012 12:09 hod. | |||
|
ty bláho, to jsou zásobičky ![]() blednu závistí , já mám sotva na dnešní dva špízy ![]() |
||||
| Evis | konečně, | Datum vložení: 28.04.2012 12:06 hod. | |||
|
28. 04. 2012 12:04 Sebrán "Cibule" za 15 bodů ještě pár bych jich brala ![]() ![]() ![]() |
||||