Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | Dobré ráno, | Datum vložení: 07.05.2012 08:43 hod. | |||
|
u nás je počasí, slušně řečeno, hnusné. Jenom 10 stupňů a zataženo. Sluníčko se schovalo někam nad mraky![]() |
||||
| Emanunel | dobré ráno | Datum vložení: 07.05.2012 08:08 hod. | |||
|
u nás je tak ošklivo staršího kluka už jsem odvedla do školky, jdu si rychle předělat svoje drápky a o obědě po něho mažu do školky. Budu se snažit nakukovat |
||||
| saruz | Pěkné ráno, | Datum vložení: 07.05.2012 07:48 hod. | |||
|
u nás se docela ochladilo,je jenom 8 stupňů a já nechala přes noc venku muškáty,snad to holky ustály. ![]() momentálně 28.místo |
||||
| opickajura | dobré ráno | Datum vložení: 07.05.2012 07:11 hod. | |||
|
průběžné pořadí 13.. | ||||
| dagica | PEKNE | Datum vložení: 07.05.2012 06:46 hod. | |||
|
VAS ZDRAVIM V U NAS DEŠTIVEM RANU A PRESKOČILA JSEM DALŠI TISICPRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 107. místodagica Celkem bodů: 12026 A TED DO PRACE ![]() |
||||
| bartaska | * | Datum vložení: 07.05.2012 05:58 hod. | |||
|
noc nic - sebrala jsem, co jsem mohla, ale ne to, co potřebuju a pádím do práce! tak se tady mějte ![]() |
||||
| bartaska | dobré ránko | Datum vložení: 07.05.2012 05:11 hod. | |||
|
rajče a cibule sem!!! ať můžu do práce!! ![]() |
||||
| terezqa18 | marguete | Datum vložení: 07.05.2012 00:35 hod. | |||
|
Přes 20.000 | ||||
| marguete | terezqa | Datum vložení: 07.05.2012 00:28 hod. | |||
|
Doufám, že se mi povede někam výš, než jen do 100. A počet bodů prozradíš? (klidně do SZ) | ||||
| terezqa18 | marguete | Datum vložení: 07.05.2012 00:27 hod. | |||
|
Tak to budes nekde ve 100ce | ||||