Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | no | Datum vložení: 07.05.2012 19:50 hod. | |||
|
houbařská sezona od tatrmana byla opravdu vynikající 07. 05. 2012 19:48 Sebrán "Houby" za 10 bodů 07. 05. 2012 19:34 Sebrán "Houby" za 10 bodů 07. 05. 2012 19:06 Sebrán "Houby" za 10 bodů 07. 05. 2012 18:52 Sebrán "Houby" za 10 bodů 07. 05. 2012 18:45 Sebrán "Houby" za 10 bodů 07. 05. 2012 18:39 Sebrán "Houby" za 10 bodů tak teď ještě bych brala u někoho cibuli, papriky a rajčata ![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | alis1 | Datum vložení: 07.05.2012 19:49 hod. | |||
|
gratuluju , teda k počtu bodů a néé ke spadnutí v pořadí , samozřejmějá se možná doploužím se 12000 a budu ráda ![]() |
||||
| alis1 | Hurá | Datum vložení: 07.05.2012 18:19 hod. | |||
|
pokořeno 16 015 b. a už jsem zas spadla 67m.![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 07.05.2012 17:56 hod. | |||
|
já se taky pochlubím: Maso Klobása Houby Cibule Paprika Rajče Koření 38 21 28 15 8 13 4 ale nic moc. To je tak na dnešní a zítřejší špízy po dvou a tím končím tvá Máňa ![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 07.05.2012 17:53 hod. | |||
|
ty bláho, pěkná práce ![]() úplně mi závistí spadla čelist ![]() |
||||
| alis1 | saruz | Datum vložení: 07.05.2012 17:51 hod. | |||
|
ty si snad děláš legraci, já mám vymeteno až na žoldy Já se teď blbka připravila o klobásu ![]() |
||||
| saruz | holky naberte si | Datum vložení: 07.05.2012 17:48 hod. | |||
|
Maso Klobása Houby Cibule Paprika Rajče Koření 147 70 58 48 32 15 15 2 bodů 5 bodů 10 bodů 15 bodů 20 bodů 25 bodů 30 bodů |
||||
| dagica | MAM | Datum vložení: 07.05.2012 17:40 hod. | |||
|
KORENI 2, POBRALA JSEM JEDNO V PUL JEDNE V NOCI NEŽ JSEM ŠLA SPAT A TED NIC. AZERET01 - VYMENIM ZA HOUBY![]() |
||||
| alis1 | kruci | Datum vložení: 07.05.2012 17:31 hod. | |||
|
mě padají pořád žulíky aspoň to maso bys mohl poslat.Pořád chodím měnit žoldy mám plný stav![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 07.05.2012 17:25 hod. | |||
|
houby si vem ode mě ![]() papriku jsem dneska ještě neviděla, potvůrku jednu ![]() |
||||