Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | . | Datum vložení: 07.05.2012 12:30 hod. | |||
|
s tímhle materiálem se asi moc nepohnu ![]() 07. 05. 2012 12:24 Sebrán "Maso" za 2 bodů 07. 05. 2012 12:16 Sebrán "Maso" za 2 bodů 07. 05. 2012 12:11 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 07. 05. 2012 12:07 Sebrán "Žolík" za 5 bodů 07. 05. 2012 11:52 Sebrán "Maso" za 2 bodů |
||||
| miminko | Tynko, Delly | Datum vložení: 07.05.2012 12:26 hod. | |||
|
jste hodné, že jste reagovaly, vidím, že se asi k 250 nedostanu, zítra tu mám celý den děti a vnuky,takže počítač bude obsazený. Ale budou bodíky, snad někdy najdou nějaký dáreček,co se bude hodit. Tak vám přeji hezký den a snažtě se!!![]() |
||||
| tynka | ahoj MIMINKO | Datum vložení: 07.05.2012 12:24 hod. | |||
|
pŘEJU POSTUP POD 250. Pořád nevím, jestli to zabalit. Mám nasbíráno na další špíz a dumám jestli ho vytvořit teď nebo to nechat na zítra na ráno. Pak už tu asi nebudu. Pokud dovolí počasí, tak jdeme zahradničit. ![]() |
||||
| delly | miminko | Datum vložení: 07.05.2012 12:24 hod. | |||
|
Tak to jsi za mnou já mám 7664 a jsem 273. |
||||
| miminko | - | Datum vložení: 07.05.2012 12:19 hod. | |||
|
7618 274.místo taky se nemůžu pohnout dolů | ||||
| tynka | pořadí | Datum vložení: 07.05.2012 12:18 hod. | |||
|
je tu někdo kolem 250. místa? Jestli to není tajemství. Písněte mi někdo, ať to můžu vzdát. Takhle mě to furt láká ![]() Chtěla jsem být pod 250, ale nemůžu se posunout. Zítra tu navíc nejspíš nebudu. Teď mám 7300 a 291. místo |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 07.05.2012 12:18 hod. | |||
|
krásné poledne všem ![]() ani jsem moc nespadla, zatím jsem na 127. místě |
||||
| dagica | JEŠTE | Datum vložení: 07.05.2012 12:09 hod. | |||
|
JEDNOU DOBRY DEN VŠEM![]() JAK SE RANO ODPALI, TAK PADAM, RANO 107 A NYNI PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 116. místodagica Celkem bodů: 12056 ![]() |
||||
| opickajura | bobi | Datum vložení: 07.05.2012 08:56 hod. | |||
|
jéé ..já bych kecala,tady už to hodinu jede,,maluje se předsíň..mám chž nastavenou na diskuzi,jak kliknu vidim vás,,je to tady hnus celkem,ale dělá čistě. | ||||
| Bobina | dobré ráno | Datum vložení: 07.05.2012 08:48 hod. | |||
|
Tady se nikomu nechce do řeči. U nás na jižní Moravě taky zamračeno. Vypadá to na celý den. | ||||