Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| tatrman | terezqa18 | Datum vložení: 24.05.2012 16:45 hod. | |||
|
jéjej, na tebe úplně zapoměla ![]() ale už jsem to napravila ![]() Pozice: 46 Počet hlasů: 1057 Rasa: Stafordširsky terier Jméno majitele: Tereza |
||||
| terezqa18 | Prosím všechny at hlasuji | Datum vložení: 24.05.2012 16:02 hod. | |||
|
http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/5802/jack | ||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 24.05.2012 09:16 hod. | |||
|
u mě ten byt jde trochu pomaleji. Radek už potřebuje být víc v Praze než u mě. Tak jezdí jenom na víkend a mám takový pocit, že toho víc prokecáme, než uděláme . Ale co, někdy to hotové také bude![]() |
||||
| Evis | tatrman, | Datum vložení: 24.05.2012 09:13 hod. | |||
|
děkuji. Vnučka se o tu žurnalistiku pokoušela dva roky. Jinak ještě doděláváme stropy, dáváme na ně polystyrenový obklad. Zatím mám hotový obývák, ještě zbývají stropy v kuchyni, jednom pokoji a v předsíni. Teď jsem si ještě vymyslela obložky rámů u dveří, už je mám objednané a tak jen čekám kdy mi je pošlou. A potom už jsem řekla, že v tomto bytě nebudu nic vymýšlet, nic dělat, jenom ho udržovat v provozuschopném stavu ![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 24.05.2012 08:43 hod. | |||
|
a jak jsi na tom se stěhováním? Já mám teprve od neděle pocit, že mám hotovo .Jasně, něco se ještě najde, ale to už je normálka, to se najde vždycky i bez stěhování ![]() |
||||
| tatrman | Evis | Datum vložení: 24.05.2012 08:41 hod. | |||
|
další VELKÁ gratulace pro vnučku ![]() ![]() ![]() to je úžasnýýýýýýýýýýýý ![]() ![]() ![]() |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 24.05.2012 08:37 hod. | |||
|
veliká gratulace dceři![]() ![]() ![]() vnučku včera přijali na druhou VŠ, konečně se jí povedla žurnalistika ![]() ![]() ![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 24.05.2012 07:40 hod. | |||
|
VELKÁ GRATULACE ![]() ![]() ![]() ![]() u nás je to stejné jako u jess - dcera maturovala minulý rok a ted je prvním rokem na VŠ. Koukám, že máme všichni samé chytré dětičky , což je super ![]() ![]() |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 23.05.2012 23:14 hod. | |||
|
PRIDAVAM SE KE GRATULACIM A RADNE SI TO OSLAVTE![]() ![]() |
||||
| jess | Hezký večer | Datum vložení: 23.05.2012 21:24 hod. | |||
|
saruz - gratulaceeeee![]() dcera maturovala vloni, také tak úspěšně, nyní už je na VŠ a mladší to čeká za 2 rokyy |
||||