Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | dagica | Datum vložení: 16.05.2012 08:18 hod. | |||
|
také děkuji ![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 16.05.2012 08:17 hod. | |||
|
ony si ty naše dětičky stejně nakonec budou dělat, co sami budou chtít, my jim pouze můžeme poradit no a vždyť my jsme určitě nebyli jiní ![]() |
||||
| dagica | SARUZ | Datum vložení: 16.05.2012 00:03 hod. | |||
|
DCERUŠCE GRATULACE A AT SE JI PRANI SPLNI DETIČKY VŽDYCKY DEDI HITROST PO MAMINKACH TO SE PRECE VI![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 15.05.2012 21:14 hod. | |||
|
my to měli dvoubarevný..Dcera super..měla hotelovku.Syn na školu kašlal.Když jsem řekla jak je pitomej,co bude vůbec dělat,řekl popeláře Já nerva.ty pitomečku,pokud se nebudeš učit,ani řidičák neuděláš.On..já budu ten co visí na tý tyči venku.![]() a bylo vymalováno.Nakonec se mu daří,velkej podnikatel![]() ![]() |
||||
| saruz | Evis | Datum vložení: 15.05.2012 17:55 hod. | |||
|
díky moc ![]() |
||||
| Evis | saruz, | Datum vložení: 15.05.2012 15:02 hod. | |||
|
dcerušce blahopřeji . Teď už "jenom" ústní a je dospělá![]() Jinak, po kom by asi měla být chytrá když ne po tobě ![]() ![]() ![]() |
||||
| saruz | tatrman | Datum vložení: 15.05.2012 14:17 hod. | |||
|
díky za dceru,jestli jí to vyjde,tak příští rok chce jít na farmacii ![]() |
||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 15.05.2012 12:46 hod. | |||
|
moc gratuluju ![]() ![]() ![]() moje "malá holčička" maturovala minulý rok a taky jsem jásala když to úspěšně složila. Teď je v prváku na VŠ. Tvoje "malá holčička" jde taky dál, že jo? Myslím žes to tady zmiňovala.Jojo, máme chytrá dítka po maminkách ![]() ![]() ![]() |
||||
| saruz | Krásný den přeji, | Datum vložení: 15.05.2012 12:21 hod. | |||
|
zrovna jsem se dozvěděla, že dcera úspěšně zdolala písemné maturitní zkoušky z češtiny a angličtiny. ![]() ![]() ![]() Mám to ale chytré dítko, určitě je po mamince! ![]() ![]() ![]() |
||||
| dagica | DOBRE | Datum vložení: 15.05.2012 08:32 hod. | |||
|
RANO DO JEŠTE JEDNOHO CHLADNA, VE ČTVRTEK MA BYT TEPLEJI![]() |
||||