Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | mysacek | Datum vložení: 06.07.2012 14:41 hod. | |||
|
Ahojky, tak to je teda milé překvapení , doufám,že si užíváš léta! ![]() |
||||
| mysacek | * | Datum vložení: 06.07.2012 12:48 hod. | |||
|
Ahoj všem po delší pauze![]() |
||||
| saruz | opi | Datum vložení: 04.07.2012 11:28 hod. | |||
|
ještě že smrad zatím po internetu přenést nejde ![]() |
||||
| opickajura | tak | Datum vložení: 04.07.2012 09:37 hod. | |||
|
vznikla nová diskuze,,smrdící boty už se tam neřeší smrad,ale co to je za diskuzi a její název..síla nešlo nepřispět. snad nevzniknou sesterské diskuze na jiné tělní smrady.![]() ale jsme portál chž:::ne zadat do vyhledavače a najít radu.Založme si diskuzi,asi si chtěj o smradu pokecat![]() |
||||
| saruz | ahoj všem | Datum vložení: 03.07.2012 21:57 hod. | |||
|
taky všechny zdravím,u nás pořád jen pere slunce a déšť zatím nikde,kromě těch pěti kapek odpoledne,ale to se nepočítá ![]() dovolenou trávíme na zahradě,máme tu novou sprchu tak se chladíme a díky mobilnímu internetu vám píšu rovnou z naší zahradní chajdy ![]() |
||||
| tatrman | . | Datum vložení: 03.07.2012 17:32 hod. | |||
|
všechny zdravím ![]() u nás je to stejný jako píše alis 1. V noci velký bouřky a přes den "prádelna" . Snad se to zlepší. Všem přeju krásné léto a těším se na další klikačku ![]() |
||||
| alis1 | Ahojky Všem | Datum vložení: 03.07.2012 13:19 hod. | |||
|
od neděle u nás pod mrakem,noční bouřky a lijáky hrozné.Snad se to zlepší![]() |
||||
| dagica | PEKNY | Datum vložení: 02.07.2012 11:38 hod. | |||
|
PONDELNI POZDRAV VŠEM. POMALU SE SMAŠIME, MAME 38 ST. V CENTRU LUBLANE JE TO OPRAVDU PARADA, VZDUCH SE DA KRAJET![]() |
||||
| dagica | POZDRAVENI | Datum vložení: 30.06.2012 12:30 hod. | |||
|
VŠEM. TAKOVA DOVOLENA BY BODLA, ZVLAŠTE DNES - DO 36 ST. A DO MORE V IZOLE JEŠTE CELY MESIC. TYDEN S VNUČKOU A TYDEN ( ABYCH SI TO UŽILA ) SAMA. DETIČKY DNES V NOCI ODJIŽDEJI NA 14 DNI DO MESTEČKA BOL NA OSTROVE BRAČ V HORVATSKU. TAKE BYCH BALILA, HLAVNE KVULI VEDRU. ALE VIDIM SE, JAK BUDU V ZIME SKUHRAT KVULI MRAZU. TO RADEJI TEPLO!![]() |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 30.06.2012 08:41 hod. | |||
|
nestraš,,a prázdniny klikací by bodly.třeba o dovču taková Indie,Japonsko,Čína![]() |
||||