Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| saruz | opi | Datum vložení: 28.06.2012 21:39 hod. | |||
|
myslím, že nejbližší klikačka bude nejdříve v září, až po prázdninách |
||||
| opickajura | saruz | Datum vložení: 23.06.2012 13:32 hod. | |||
|
já se nejrači plazim u telky na gauči..ale byla jsem 2 krát 5km s malým pěšky k ségře..taky dřina,,kdy nás čeká klikačka? | ||||
| saruz | ahoj všem | Datum vložení: 23.06.2012 11:38 hod. | |||
|
v noci z pátku na sobotu jsme si dali tradiční noční výplaz na Lysou horu,au ![]() |
||||
| Evis | ahoj, | Datum vložení: 21.06.2012 08:42 hod. | |||
|
u mě také dovolená letos nehrozí i když bych ráda někam jela, ale není s kým. Saruz, déšť už nééé, u nás prší od včerejška a pořád je zataženo |
||||
| saruz | ahoj všem | Datum vložení: 20.06.2012 15:11 hod. | |||
|
tak naše dovča je zahrada ![]() teď jsme si tam udělali sprchu,takže paráda ![]() jo a mohlo by zase na chvíli sprchnout i venku ![]() |
||||
| tvackova1 | ahojky | Datum vložení: 19.06.2012 22:01 hod. | |||
|
všech zdravim![]() kdo chce ten poukaz na 2000 tak napiště ,on prej přenosny a my to nevyužijem ,daleko da i ne pro nas,ne na naši pkapsu,takže bylo by škoda aby propadl |
||||
| dagica | KRASNY | Datum vložení: 19.06.2012 14:04 hod. | |||
|
DEN VAM VŠEM. I U NAS JE 35 A DYCHAME NA ŠKRGY. PREZ VIKEND SE MA OCHLADIT NA 30 - TO BUDE ŽUŽO![]() |
||||
| opickajura | holky | Datum vložení: 18.06.2012 21:33 hod. | |||
|
to je teplíčko,hnus.stojí na mě voda.to je tak plácnout se k vodě a nehýbat se.Než si zvyknem. | ||||
| Emanunel | Ahoj | Datum vložení: 17.06.2012 18:24 hod. | |||
|
jak se máme? Tady je pěkné vedro. Ale konečně je tu léto. My na dovču ještě nevíme... |
||||
| Bobina | opi | Datum vložení: 16.06.2012 15:58 hod. | |||
|
Deštík byl. Vichr se naštěstí nekonal.![]() |
||||