Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | dobrááá | Datum vložení: 23.07.2012 23:14 hod. | |||
|
do Bílého domu se nevejdeme,ale na trávníku kolaudace může proběhnout se všemi multíky![]() ![]() |
||||
| tatrman | opičkajura | Datum vložení: 23.07.2012 12:38 hod. | |||
|
krásná chata ![]() jasných 10 bodů a a máš tam komentář ![]() |
||||
| opickajura | KUK | Datum vložení: 23.07.2012 09:33 hod. | |||
|
Všechny zdravím.Jak tady čtu,samý lážo plážo,já jen plážo.Koupili jsme chatu a jedem jak šílenci.Máme ji druhý týden.Dám fotky do alba. | ||||
| kotatko | Anicka59 | Datum vložení: 23.07.2012 09:08 hod. | |||
|
studentka nestudentka ..... absolutoriu prodloužené na září takže jako studentka evidovaná jsem ale scháním si práci ... bohužel marně ... přítel bude každý den od rána do tři v práci takže do té doby budu mít určitě čas klikat ... potom se uvidí ... ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 23.07.2012 08:03 hod. | |||
|
Taky se zůčastním jen lážo plážo. Nemíním poslední pěkné dny trávit u počítače.![]() |
||||
| tatrman | krásný den všem | Datum vložení: 23.07.2012 07:46 hod. | |||
|
tak já se klikačky zúčastním jen tak v klídku a hlavně jen do neděle 29.7. Pak frčíme fuč a vracíme se v pondělí 6.8. Ale užiju si alespoň těch pár dní než odjedem a na všechny se těším ![]() |
||||
| dagica | Vsechny | Datum vložení: 22.07.2012 21:05 hod. | |||
|
Vas take zdravim. Jsem jiz bez pocitace cely tyden, pisi na synuv ipad. Snad ho zitra dostanu zpet ze servisu. Na klikacku se tesim i kdyz to nebude intenzivni, mam jeste vnoucka na hlidani po cele dny. Ale aspon poklabosime. | ||||
| ladyska | ahoj | Datum vložení: 22.07.2012 12:20 hod. | |||
|
klikacka? asi se nejak zucastnime ale jen lazo plazo. super je ze nam bude pomahat i Nikolka ![]() |
||||
| saruz | Ahojky, | Datum vložení: 21.07.2012 12:22 hod. | |||
|
tak tohle byl teda zážitek , Petr odkryl část střechy, že bude dávat novou krytinu a rázem se dostavila krátká, leč velmi intenzivní přeháňka, takže mám nyní v části chajdy koupaliště. ![]() Prostě nás to počasíčko miluje! ![]() |
||||
| Emanunel | ahoooj | Datum vložení: 20.07.2012 21:58 hod. | |||
|
zdravím, klikačka? Super. Od 01.08. mám dovču, tak třeba něco naklikám | ||||