Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Bobina | alis1 | Datum vložení: 01.08.2012 09:15 hod. | |||
|
Na pracák jsem se taky nalítala dost. Měla jsem zdravotní problémy a dali mě lejstro zdravotního znevýhodnění. Práce žádná tak jsem to řešila předčasným důchodem. |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 01.08.2012 09:12 hod. | |||
|
Na pdzim budu v důchodú tři roky, ale šla jsem do předčasného důchodu o 2 roky a 9 měsíců dřív. Tak po správnu bych byla teď čerstvou důchodkyní od konce července.![]() |
||||
| alis1 | Emanunel | Datum vložení: 01.08.2012 08:50 hod. | |||
|
děkuji. Já jdu do důchodu 22.8. ale už jsem 12 let v invalídce konečně po 4 r. nebudu běhat na pracák![]() |
||||
| dagica | EMANUNEL | Datum vložení: 01.08.2012 08:43 hod. | |||
|
TAK UŽ TO ZAČINA - SKLEROZA - NE OD SRPNA, ALE OD ČERVENCE, ALE V ČESKU PUJDU DO DUCHODU AŽ PRIŠTI ROK V LISTOPADU![]() |
||||
| Anicka59 | Bobina | Datum vložení: 01.08.2012 08:34 hod. | |||
|
Ten důchod tiše závidím-za 8 let tam budu snad také | ||||
| Emanunel | dagica | Datum vložení: 01.08.2012 08:32 hod. | |||
|
takže ode dneška? Tak to gratuluji | ||||
| dagica | BOBINA | Datum vložení: 01.08.2012 08:28 hod. | |||
|
MY SE ZASE KOUPAVALI V BEČVE V TYNE NAD BEČVOU A OPRAVDU JE TO JIŽ HODNE DAVNO. V DUCHODU JSEM OD 1.7. LETOS![]() |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 01.08.2012 08:25 hod. | |||
|
Dovolená je. Už jsem v důchodě, ale nikam nejedem.![]() |
||||
| Emanunel | Alis 1 | Datum vložení: 01.08.2012 08:25 hod. | |||
|
Gratuluji. Jak ty to děláš. Věčně tu jesi a přitom máš tak super umístění. Jsi opravdu šikulka. | ||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 01.08.2012 08:24 hod. | |||
|
Já jsem vodnář. A jako málá jsem se koupala v řece Moravě v Kroměříži. To už je ale hoooodně dávno.![]() ![]() |
||||