Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| terezqa18 | žolik | Datum vložení: 01.08.2012 12:09 hod. | |||
|
143 | ||||
| dagica | KRASNA | Datum vložení: 01.08.2012 11:06 hod. | |||
|
ODMENA ZA ME SKUHRANI 01.08.2012 10:49 Sebrán "Gril" za 30 bodů 01.08.2012 10:44 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 01.08.2012 10:32 Sebrán "Gril" za 30 bodů 01.08.2012 10:23 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 01.08.2012 10:16 Sebrán "Maso" za 15 bodů ![]() MMT 54, ALE JDU VARIT |
||||
| terezqa18 | . | Datum vložení: 01.08.2012 10:16 hod. | |||
|
01. 08. 2012 10:15 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 01. 08. 2012 10:08 Sebrán "Zelenina" za 20 bodů 01. 08. 2012 10:03 Sebrán "Zelenina" za 20 bodů 01. 08. 2012 09:59 Sebrán "Zelenina" za 20 bodů |
||||
| Bobina | Dagica | Datum vložení: 01.08.2012 10:16 hod. | |||
|
Byla jsem chvíli na zahradě a už jsem 60-tá. a teď pujdu vařit a budu padat.....![]() |
||||
| dagica | SEDIM | Datum vložení: 01.08.2012 10:15 hod. | |||
|
U TOHO O CHLEBE A VODE, ANI SE NEHNU A JSEM 57-A![]() |
||||
| dagica | BRZY | Datum vložení: 01.08.2012 10:13 hod. | |||
|
RANO TO VYPADALO TAK SLIBNE, ALE TED ZASE SBIRAM SAMOU DROBOTINU A PADLA JSEM NA 56-TE MISTO. KDE JSOU NARADI A GRILY |
||||
| dagica | VČERA | Datum vložení: 01.08.2012 09:38 hod. | |||
|
JSEM MLUVILA SE SYNOVCEM, JE V IZOLE, A RIKAL, ŽE NA PLAŽICH ZASTAVILI VODU VE SPRCHACH A VYVESILI, ŽE PRO NEDOSTATEK VODY NEBUDOU SPRCHY DELAT AŽ DO NEDELE | ||||
| dagica | VOJTEŠINKA | Datum vložení: 01.08.2012 09:35 hod. | |||
|
HRIBEČKY TI ZAVIDIM, TADY NEROSTOU, JE MOC SUCHO![]() |
||||
| dagica | BOBINA | Datum vložení: 01.08.2012 09:34 hod. | |||
|
TAK TO TI GRATULUJI A DOUFAM, ŽE SE I TVE ZDRAVI ZLEPŠILO ![]() |
||||
| vojtěšinka | dobré ráno všem | Datum vložení: 01.08.2012 09:27 hod. | |||
|
ted jsem se přiřítila z lesa-košík a taška houbiček-jen hřiby a lišky-tak jdu čistit a krájet atd. | ||||