Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| dagica | MUSIM | Datum vložení: 31.07.2012 22:03 hod. | |||
|
SE MALIČKO POCHVALIT PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ 62. místodagica Celkem bodů: 10017 ![]() ![]() |
||||
| opickajura | Alis | Datum vložení: 31.07.2012 21:53 hod. | |||
|
tak ta skříň byla akce manžel..našel,zamluvil,mě ukázal a bylo. | ||||
| alis1 | vojtěšinka | Datum vložení: 31.07.2012 21:38 hod. | |||
|
a když by jsme jeli rovnou ze Sušice tak pojedeme prosím tě kudy? |
||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 31.07.2012 21:36 hod. | |||
|
to víš,když to vysolíš na prkno to dělá divy,ty máš stejně štěstí jako s tou skříní![]() |
||||
| opickajura | Alis | Datum vložení: 31.07.2012 21:06 hod. | |||
|
děkuji..to byla náhoda.myslím,že lepší jsme najít nemohli.Je to od nás 14km.Do kopců a plac je téměř rovina.Dodnes nechápem tu rychlovku.Ale kdo nás zná, tak je fofr nepřekvapil.Byla sobota poledne,já řekla,ve 14h jsem to našla,v 17h jsme to viděli.Neděle s realitkou,pondělí smlouva a už je to vyřízeno komplet.Peníze na ruku a bylo.Zájemců tam prej bylo nad 20,ale úvěry. my na prkno a hotovo | ||||
| vojtěšinka | alis | Datum vložení: 31.07.2012 20:54 hod. | |||
|
to pojedete na Dlouhou ves,kdyby jste jeli okolo nás ,tak si najedete asi 15km-oklikou | ||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 31.07.2012 20:48 hod. | |||
|
ta chata se vám povedla je to tam krásné![]() |
||||
| opickajura | dagica | Datum vložení: 31.07.2012 20:41 hod. | |||
|
děkuji já měla strach, jestli jí to nevadilo,ale léta asi nebyla ošetřovaná,dole mám ještě jednu a jabka vypadaj dobře,chci je dát do kupy![]() |
||||
| dagica | OPI | Datum vložení: 31.07.2012 20:19 hod. | |||
|
NEMELO BY, PROTOŽE TEN STROM BUDE PREZ ZIMU ODPOČIVAT A JAKO BY ZAČAL NANOVO. JA JEDEN ROK NESTIHLA PRUREZ KONCEM ZIMY, DELALA JSEM HO AŽ MELA JABLON MIZU A MELA PAK I JABLIČKA![]() |
||||
| alis1 | * | Datum vložení: 31.07.2012 20:08 hod. | |||
|
31. 07. 2012 20:04 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 31. 07. 2012 19:59 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 31. 07. 2012 19:54 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 31. 07. 2012 19:49 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 31. 07. 2012 19:44 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 31. 07. 2012 19:39 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 31. 07. 2012 19:34 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 31. 07. 2012 19:27 Sebrán "Klobása" za 10 bodů to je hrůza |
||||