Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Dalibor | . | Datum vložení: 01.08.2012 23:27 hod. | |||
|
Po příchodu z odpolední 108, ale jdu spát. | ||||
| dagica | DALIBOR | Datum vložení: 01.08.2012 23:24 hod. | |||
|
A TO KOLIKATE, JESTLI SE SMIM ZEPTAT? | ||||
| Dalibor | . | Datum vložení: 01.08.2012 23:18 hod. | |||
|
Tož taky bych si na blbé umístění postěžoval, ale copak si za to nemůžu sám?! |
||||
| dagica | BOBINA | Datum vložení: 01.08.2012 22:48 hod. | |||
|
OPRAVDU SE JIŽ TEŠIM, TADY VE MESTE JE K ZALKNUTI, BYDLIM V CENTRU. ABYCH NEKAM JELA, TAK PO MESTE JEN AVTOBUSEM, AVTO MAM PARKOVANE NA SLUNCI, JE V NEM PARAK. JINAK, UŽIVAT BUDEME S VNUČKOU/MA 3 A POL ROKU/ A TAKE SE JIŽ NEMUŽE DOČKAT![]() |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 01.08.2012 22:30 hod. | |||
|
Já kdybych mohla jet tam, kde ty pojedeš, tak by mě mohly být všechny body ukradený. Hezky si to tam užij i za mně.![]() ![]() |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 01.08.2012 22:25 hod. | |||
|
Jedu na body, tak o nic nejde. Já toho taky moc nenahraji. Pokud bude teplo tak se budem jezdit koupat.V pátek budem celý den pryč. A navíc manžel brble, že jsem každou chvíli na počítači a on se k němu moc nedostane. Takže ho občas pustím.![]() |
||||
| Evis | jsem | Datum vložení: 01.08.2012 22:20 hod. | |||
|
stále na 72.místě, ale je to náročné - klikat a koukat při tom na olympiádu![]() |
||||
| dagica | BOBINA | Datum vložení: 01.08.2012 22:17 hod. | |||
|
JSEM ZPET NA PC, JE TO POHODLNEJŠI. NEBOJ, TY MNE PREDBEHNEŠ, JA V SOBOTU ODJIŽDIM, TAK UDELAM, CO MAM NAŠKUDLENO A KONEC![]() |
||||
| dagica | Ted | Datum vložení: 01.08.2012 21:58 hod. | |||
|
51. S kym se to stale pretahuji, prozradi se? Kdo je nyni 50-ta-y![]() |
||||
| Bobina | dagica | Datum vložení: 01.08.2012 21:58 hod. | |||
|
Ty jsi mě tedy utekla. Já jsem si aspoň dobře zaplavala.(Musím se trochu utěšit.)![]() |
||||