Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| marketka77 | opi | Datum vložení: 06.08.2012 23:09 hod. | |||
|
rekla bych ze proti srnkam je nejlepsi pletivo - na lidi si uz davno zvykly ani neutikaj - pamatuju kdyz sem byla mala - srnka se nedala skoro videt - a ted hruza jsou vsude...vsak taky partner strili ![]() |
||||
| Vikitorie | Opi | Datum vložení: 06.08.2012 23:07 hod. | |||
|
nevím, ale určitě nemají rádi malorážku![]() |
||||
| marketka77 | Datum vložení: 06.08.2012 23:07 hod. | ||||
|
jeee ja bych taky chtela aby nasi meli cestovku - to bych porad cestovala - snad i jako dite..ja mam more celkem rada ![]() jinak moc diky posilaci - a co zeleninka nebyla by? ja maso moc nee 06. 08. 2012 23:05 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 06. 08. 2012 22:58 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 06. 08. 2012 22:50 Sebrán "Maso" za 15 bodů 06. 08. 2012 22:46 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 06. 08. 2012 22:38 Sebrán "Klobása" za 10 bodů |
||||
| alis1 | Emanunel | Datum vložení: 06.08.2012 23:06 hod. | |||
|
to ti věřím ,nic by tě to nestálo akorát dovču![]() |
||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 06.08.2012 23:02 hod. | |||
|
já jako dítko ještě školou povinné jsem do Chorvatska jezdila na měsíc a už třetí týden jsem se těšila domů (naši tam mají cestovku, tak tam také pracovali), já byla ofrněná a dneska co bych za to dala | ||||
| alis1 | to je bída | Datum vložení: 06.08.2012 23:01 hod. | |||
|
06. 08. 2012 22:58 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 06. 08. 2012 22:53 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 06. 08. 2012 22:47 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 06. 08. 2012 22:41 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 06. 08. 2012 22:37 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 06. 08. 2012 22:33 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 06. 08. 2012 22:28 Sebrán "Nápoje" za 5 dbodů 06. 08. 2012 22:20 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 06. 08. 2012 22:13 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 06. 08. 2012 22:08 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 06. 08. 2012 22:04 Sebrán "Zelenina" za 20 bodů 06. 08. 2012 21:59 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 06. 08. 2012 21:55 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 06. 08. 2012 21:51 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 06. 08. 2012 21:45 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 06. 08. 2012 21:41 Sebrán "Klobása" za 10 bodů 06. 08. 2012 21:34 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 06. 08. 2012 21:31 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 06. 08. 2012 21:27 Sebrán "Nápoje" za 5 bodů 06. 08. 2012 21:22 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 06. 08. 2012 21:17 Sebrán "Žolík" za 2 bodů 06. 08. 2012 21:10 Sebrán "Peč |
||||
| opickajura | děvčata | Datum vložení: 06.08.2012 22:59 hod. | |||
|
poraďte co smrdí srnkám,mám 2 nádherný u chaty,sežraly mi cibulky gladiol,chodí se ke mě vyhřívat a svačit | ||||
| alis1 | tatrman | Datum vložení: 06.08.2012 22:57 hod. | |||
|
moc hezké taky by se mi tam líbilo ale týden je fakt málo,mě se povedlo před 4 r. Řecko na 14 dní za cenu co jinam na týden byla to fantas ie |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 06.08.2012 22:46 hod. | |||
|
ale děkuju že se ti fotky líbí. Dala jsem jen dvě, zítra zkusím dát jiné, tohle byl jen pokus | ||||
| Emanunel | Emanunel | Datum vložení: 06.08.2012 22:45 hod. | |||
|
no jen aby![]() ![]() |
||||