Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 06.08.2012 20:28 hod. | |||
|
proto jsou ty proměny.Tam se ukáže kdo jaký je typ a čím omládne.To mě v práci nejvíc baví![]() |
||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 06.08.2012 20:26 hod. | |||
|
jako střihem unavená??pokud si to nosila pořád sepnutý,byla si vlastně úplně nakrátko.Jak to nesepneš,máš vlastně u obličeje dlouhý,Tím pádem jsi typ na hodně krátký vlasy | ||||
| Emanunel | Opi | Datum vložení: 06.08.2012 20:18 hod. | |||
|
já je naštěstí měla husté vždycky, mám hodně vlasů, ale teď to víc vynikne. Akorát je to nezvyk, že to nemohu sepnout. Ale připadám si tak nějak pořád upravená | ||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 06.08.2012 20:14 hod. | |||
|
asi je teď máš hustější viď? | ||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 06.08.2012 20:14 hod. | |||
|
teď jsem řešila dceru,narazila jsem na foto před blond.měla do rezu a postupnej sestřih,,teď má delší blond,,minule hezčí to bylo, Teď mi připomíná Nesvadbovou | ||||
| Emanunel | .. | Datum vložení: 06.08.2012 20:08 hod. | |||
|
tak jsem si dneska zaskočila ke kadeřnici a už nemám tak dlouhé vlasy jako v galerii. Teď už mám jen podkovu, ani culík neudělám ![]() |
||||
| Emanunel | Evis | Datum vložení: 06.08.2012 20:06 hod. | |||
|
Koukám, že si dneska s Bohouškem rozumíte co? | ||||
| opickajura | Emanunel | Datum vložení: 06.08.2012 20:04 hod. | |||
|
ty bláho.to je magor.představa, že něco podělá,je děsivá.Kolik jich tak možná operuje a je ticho,hrůza | ||||
| Evis | já | Datum vložení: 06.08.2012 20:03 hod. | |||
|
se asi dneska ugriluji![]() 06. 08. 2012 20:02 Sebrán "Gril" za 30 bodů 06. 08. 2012 19:56 Sebrán "Gril" za 30 bodů 06. 08. 2012 19:36 Sebrán "Pečivo" za 2 bodů 06. 08. 2012 19:21 Sebrán "Zelenina" za 20 bodů 06. 08. 2012 19:13 Sebrán "Gril" za 30 bodů ![]() ![]() ![]() |
||||
| alis1 | * | Datum vložení: 06.08.2012 20:02 hod. | |||
|
operoval asi 3 a půl promile v pátek ale prý dobře![]() |
||||