Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| marketka77 | Datum vložení: 06.08.2012 23:27 hod. | ||||
|
![]() ![]() to by byla podivana ![]() |
||||
| opickajura | viki | Datum vložení: 06.08.2012 23:24 hod. | |||
|
uspořádám soutěž čůrá celá rodina![]() |
||||
| opickajura | alis | Datum vložení: 06.08.2012 23:23 hod. | |||
|
to jim dám,ale co pak,,varoval mě soused,,se skalkou se nesnažte,co vykoukne,srnky vytahnou,tak si udělám skalku ze skalních růží | ||||
| Vikitorie | Marketka | Datum vložení: 06.08.2012 23:22 hod. | |||
|
Ty jsi taky dobračka, už vidím Opi, jak běhá po zahradě a čůrá kolem plotu![]() |
||||
| alis1 | opi | Datum vložení: 06.08.2012 23:19 hod. | |||
|
pošlem ti pro ně pečivo toho máme mraky![]() |
||||
| marketka77 | opi | Datum vložení: 06.08.2012 23:17 hod. | |||
|
ale urcite pomuze curani - ocurej si to vsude kolem a ony treba daji pokoj ![]() |
||||
| marketka77 | Emanuel | Datum vložení: 06.08.2012 23:16 hod. | |||
|
Jak ja se znam - ukecala bych aspon trochu bydleni - kdyz neco potrebuju umim byt nejmilejsi a nejhodnejsi na svete ![]() - chtela bych to jako darek k narozeninam a nebo vanocum :D - jinak misto reci si taky radsi vsechno delame sami - kdyz jsme letos premysleli kam na dovolenou - chteli jsme k mori - jenze Vikca je na to jeste mala - poprosila jsem nase - chichi - mesic jsem slysela at jsme doma - takze dovolena po Cesku to jisti no ![]() |
||||
| opickajura | markétka | Datum vložení: 06.08.2012 23:12 hod. | |||
|
právě,já na ni mluvim,ona kouká,já čekala,že mi taky něco řekne,jsou nádherný,ale aby mi neožraly všechno.mají pelech pod námi ve stínu,ke mě to maj na sluníčko kousek | ||||
| Emanunel | marketka77 | Datum vložení: 06.08.2012 23:10 hod. | |||
|
no jo, ale od té doby co vydělávám, musím platit vše v plné výši a bez výjimky. Udělala jsem to jednou a ještě rok jsem to měla na talíři, jak jejich cestovka je super, jak tam je to super, a že jsem tam byla díky nim atd.... Od té doby jsem od nich nebyla |
||||
| opickajura | viki | Datum vložení: 06.08.2012 23:09 hod. | |||
|
jauu,ta by byla jistá.zkusím vlasy do silonu | ||||