Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Multíkovo dobrodružstvíZaložila: admin
V této soutěži může vyhrát opravdu každá z vás!! Soutěž potrvá od 28.2. do 13.3. 2011.
|
| Evis | ahoj, | Datum vložení: 07.08.2012 09:17 hod. | |||
|
přeji krásné dopoledne a úspěšný poslední den této klikačky, tak ať nám to všem pořádně padá![]() |
||||
| alis1 | Dobré ráno všem | Datum vložení: 07.08.2012 09:16 hod. | |||
|
a slunečný den,já hned jak jsem v půl 8 začala klikat tak se mi zasekl 2 x PC a musela jsem dát restart a potom přijel pojišťovák na auto a už mám skluz![]() |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 07.08.2012 09:04 hod. | |||
|
právě, že nevím. Ale bylo hrozné sucho. Ale dmám nemám vůbec nic. Ale máme tu svá msta a tam pak roztou hřiby a kozáci | ||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 07.08.2012 08:58 hod. | |||
|
na houby, rozhodně . já bych šla až bych brečela ...a nevíš jestli tady rostou? |
||||
| marketka77 | Datum vložení: 07.08.2012 08:50 hod. | ||||
|
u nas tedy zadne velke teplo neni :( - polojasno - no spis zatazeno..:-( poslete trochu slunicka ![]() |
||||
| Emanunel | tatrman | Datum vložení: 07.08.2012 08:49 hod. | |||
|
přemýšlím. jestli jít na houby a nebo na koupák | ||||
| tatrman | saruz | Datum vložení: 07.08.2012 08:46 hod. | |||
|
jéjej, tak to je škoda. Držím palce at škody nejsou moc velké ![]() |
||||
| tatrman | Emanunel | Datum vložení: 07.08.2012 08:45 hod. | |||
|
tady taky ![]() dala jsem pár fotek |
||||
| Emanunel | dobré ráno | Datum vložení: 07.08.2012 08:37 hod. | |||
|
dneska jsem si trochu přispala. Tady už zase sluníčko pálí o 106 | ||||
| saruz | Krásné ráno všem | Datum vložení: 07.08.2012 08:34 hod. | |||
|
a úspěšný poslední den sběru! ![]() Pádím na zahradu uklízet tu spoušť po nočním lijáku, jablka a švestky jsou skoro všechny dole. ![]() |
||||