Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| iris | lida, prvosenka | Datum vložení: 06.02.2011 10:38 hod. | |||
|
děkuji Vám za slova milá dám na Vaše rady, budu odpočívat abych byla zase čilá k televizi si sednu a tenis si zapnu ![]() ![]() síly tak načerpám a pak na zahrádku pracovat se vydám ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 06.02.2011 10:26 hod. | |||
|
Iris, i já Ti přeju, abys byla brzy fit a zdráva a mohla dělat vše, co máš tak ráda. Teď však ale odpočívej, na telku se třebas dívej, brzy zas síly načerpáš a pak do práce se s chutí dáš ![]() |
||||
| lida | iris | Datum vložení: 06.02.2011 09:51 hod. | |||
|
Přeji ti brzké uzdravení ať pryč je horečka i všechno bolení a tělo opět v plné síle může se vrhat po milém díle ![]() čímž zahrádečku na mysli mám však zima ještě je a nic zatím nezmeškáš když pěkně odpočineš si a elán zpátky nabereš, to potom vše půjde jak po másle a zahrádka skvět se bude v plné kráse dříve než-li se naděješ. ![]() |
||||
| iris | zdravím všechny básnířky | Datum vložení: 06.02.2011 09:22 hod. | |||
|
mně horečka zklátila já dlouho zdráva nebyla tentokrát ale skoro čtyřicítky ![]() a proto musím do postele jíti když ale ležím dlouho mám všechno stuhlé a nemohu se pohnout celé tělo mně bolí ![]() ![]() snad to rychle přebolí já chtěla už na zahrádku jít a trochu už ji upravit ![]() počkat ale ještě musím dokud se pořádně nevyléčím |
||||
| jessynka | Leni | Datum vložení: 05.02.2011 13:23 hod. | |||
|
jj v Brně je to šílený a nejhorší na nádraží bordelu je tam všude moc naštěstí u nás ve vesnici starosta si na to pozor dává vybízí často občany k úklidu proto máme vesničku čistou nedávno nové popelnice na psí hovínka všude rozmístil a pokutou všem pohrozil policisté každým dnem kontrolují chodníky nejen s bločky po vesnici chodí a na pejskaře dohlíží ještě že já ten problém s úklidem nemám mí miláčci si to domů nechaj venku nemají čas se vyprázdnit lítají jak zbláznění doma pak hned potřebu si udělají aby panička měla co poklidit nemyslím tím doma jako v baráku ale na psím záchodku na dvoře hm a mě se nerýmuje ani věta proto se tu mějte a zas někdy příště ![]() |
||||
| bellinka | to je pravda | Datum vložení: 05.02.2011 13:10 hod. | |||
|
nedávno jsem šla po městě bylo to však úděsnéhovínko psí jsem žádné nenašla avšak těch odpadků jsem se zalekla ještě že bydlím na dědině kde to nevypadá až tak hrozně ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 05.02.2011 13:04 hod. | |||
|
O nepořádek není nouze, o tom by se psát dalo dlouze, špíny je všude na ulicích dosti, šlápnout do té psí, to už je vážně k zlosti ![]() |
||||
| lida | :-) kaci | Datum vložení: 05.02.2011 12:55 hod. | |||
|
I já podobnou zkušenost mám, že není radno chodit po ulicích s hlavou příliš k nebi vztyčenou nýbrž raději pěkně k zemi skloněnou, protože těch "pokladů" na chodnících všude se válí a nerada bych si některý odnesla na botkách svých v dáli... ![]() Pejskové však jsou v tom nevinně, to člověk chová se někdy hůř než-li to zvíře upřímné. ![]() |
||||
| bellinka | .. | Datum vložení: 05.02.2011 12:18 hod. | |||
|
ahoj holky, pěknou sobotu vám přeji hurá už je víkend se jen směji ![]() ![]() vítám tady novou duši, složila rým jak se sluší tak ti přeji mamino aby se ti tu s námi líbilo ![]() |
||||
| kacice | * | Datum vložení: 05.02.2011 11:59 hod. | |||
|
pokračování - Třídím odpad, nepodléhám panice když kladu nohu krok suň krok... nehledím vpřed, nýbrž s hlavou skloněnou tvář mám vráskou starostlivou zbrázděnou Nanic však byla veškerá opatrnost na podrážkách svých - mám toho dost! ![]() |
||||