Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| jessynka | jirajanko | Datum vložení: 15.02.2011 12:28 hod. | |||
|
K dnešnímu svátku hodně štěstí, hodně zdraví to ti jessynka praví |
||||
| avalanche2 | Ať se dnes všem všechno daří | Datum vložení: 15.02.2011 09:37 hod. | |||
|
ať jsme mladí nebo staří Vše se v dobré vyvíjí když se s druhým nemíjím Když pomocnou ruku podám trošku kuráže to dodá Jako při větru foukání loďku to po vodě pohání... |
||||
| savlickova | JIRAJANKO | Datum vložení: 15.02.2011 09:32 hod. | |||
|
SNAD DNES SEM NAHLÍDNEŠ..... JÁ TI PŘEJU K TVÉMU SVÁTKU,HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA,POHODIČKU,ABY SE TI VYPLNILA VŠECHNA TVÁ TAJNÁ PŘÁNÍČKA ![]() ![]() ![]() |
||||
| prvosenka | , | Datum vložení: 13.02.2011 18:12 hod. | |||
|
Pár dní jsem tu nebyla, jaká radost však, když jsem se vrátila, "staré" tváře se navrátily, veršík sem opět přihodily ![]() Jirajanka tu též proplula, jaká smůla, že se mnou se minula, však neztrácím naději, určitě se tu potkáme, budu muset sem chodit ale častěji ![]() I vás ostatní vidím moc ráda, je fajn, že to tu zase ožilo a jak o život se tu opět skládá ![]() ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 13.02.2011 16:46 hod. | |||
|
Kacicko milá, i pochvala tvá po duši mě pohladila. Já těším se na rýmy tvoje a přeji ať múza vrátí se zas brzy k tobě. Potom dřív než se naděješ veršík lehce pošleš mi zase zpět. ![]() |
||||
| kacice | ** lida | Datum vložení: 13.02.2011 14:54 hod. | |||
|
Zápolení tvé zasluhuje pochvalu jak málo někdy stačí k úsměvu veršíky mi nejdou, proto odpusťte mou absenci vím, že nízkou mám zde frekvenci snad se múza dřív než na jaře uráčí ke mně přijít na návštěvu teď nad vhodným rýmem marně drbu si hlavu ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 13.02.2011 14:27 hod. | |||
|
Avalanche milá srdce mé jsi potěšila. Po delší odmlce byla najednou ta slovíčka snadno po ruce jen poskládat je pěkně za sebou stálo mě chvilku přemýšlení, aby smysl řádný mělo to mé zápolení. ![]() |
||||
| avalanche2 | Lída | Datum vložení: 13.02.2011 14:18 hod. | |||
|
Hezká básnička to je jak když víla čaruje Uspí všechno spánkem konejšivým Když se pak probudím jen se divím Kde se vzalo tolik něhy, krásy Čarodějka nás naučila jinak vnímat asi Sundala nám z očí závoje Teď všecičko se nám ve světle nádherně rýsuje |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 13.02.2011 13:32 hod. | |||
|
Běloučká peříčka k zemi se snášejí, tam kdesi nahoře velký úklid andělé dělají, vytřepou peřinky, polštáře přestelou pro každou dušičku smutnou i veselou, aby ve sladkém snění síly dost nabrala k dalšímu dění co čeká ji na dlouhé cestě po které kráčeti nejde vždy lehce. Po dlouhé zimě a zimním spánku oddá se dušička jarnímu vánku sluneční paprsky pohladí líce a deštík osvěží žíznivé srdce. Neboj se nic a otevři oči veškeré nádheře, která tě vítá doposud kdesi snad byla skrytá najednou vyroste okolo všude pro radost a potěchu chvíli tu zas bude... ![]() |
||||
| jirajanka | . | Datum vložení: 11.02.2011 23:20 hod. | |||
|
Tak jsem zase zpátky potěšily jste mě kamarádky. Jessynka na Facebooku byla, se mnou si poklábosila. Všem děkuji velice a tady moje zdravice- hlavně zdravé buďte a moc neflámujte. Verči a HanuZanu též pozdravuji snad příště víc poreferuji. ![]() |
||||