Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| jessynka | jirajanko | Datum vložení: 11.02.2011 17:10 hod. | |||
|
jirajanko moje milá moc mě mrzí že jsem tady nebyla abych tě trošičku utěšila švagrové je mi líto moc snad brzy bude mluvit zas mě teď na několik dní chřipka skolila k pc jsem si ani nesedla vysoké horečky jsem měla od manžela jsem je dostala ten měl 3 dny čtyřicítky až se z toho trošku dostal bacil skočil na mě a mě tím do postele zahnal až dnes je mi trošku lépe ale zase chodit moc nemohu v zádech mě tak křuplo až hvězdičky jsem bolestí viděla nepomáhá mě vůbec nic mám bolesti čímdál víc jak 100 letá stařenka si připadám v předklonu se belhám narovnat se nemohu mám to ale blbou náladu ale dost už bylo mých nářků místo abych tě utěšila své srdce jsem si zde vylila jirajanko moje milá drž se ať jsi silná švagrové přeji brzké uzdravení |
||||
| uhliska | . | Datum vložení: 10.02.2011 12:28 hod. | |||
|
Když sluníčko venku svítí, je jedno, zda už tak kvete i kvítí. Hlavní je dobrá nálada, co každého hned přepadá. Člověk hned více snese, zda doma je či do práce se "nese". |
||||
| jirajanka | rorysko | Datum vložení: 10.02.2011 11:34 hod. | |||
|
Rorysko moje milá ani nevíš jak tvá slova poěšila ![]() |
||||
| roryska | Ahoj jirajanko | Datum vložení: 09.02.2011 19:40 hod. | |||
|
Vítám tě, ty děvče milé, i myšlenky tvé - sem zbloudilé ![]() Dlouho chybím, až se stydím, však teď jsem tu a ráda tě vidím! Tvé švagrové je mi líto, že nemluví, ač myslí jí to. Mamku mého manžela mrtvička též potkala, po roce však její hlavička zas vypouštěla slovíčka. Sice slůvka zvláštně zněly, mi brzy jí však rozumněli. Tak nesmutni a buď si jistá že promluví zas její ústa ![]() |
||||
| jirajanka | ahojky všem | Datum vložení: 09.02.2011 19:16 hod. | |||
|
Přišla jsem vás pozdravit že už jsem doma oznámit, trochu se u vás potěšit když už nemohu víc vyřešit. Děvčata,moje milá švagrová už neuslyším její vyřčená slova mrtvička ji zabránila aby s náma pohovořila. Ale i dobré zprávy mám že hybnost končetinám se rychle navrátila, skoro úplně se uzdravila. Nezlobte se, že vylévám si tady srdce jsem toho plná převelice že už ji nemohu pomoci více, krásný večer a klidnou noc nakouknu zas někdy pro duševní pomoc ![]() |
||||
| Verča27 | Personifikační | Datum vložení: 09.02.2011 18:34 hod. | |||
|
Ráno řek mi kartáček dost už bylo natáček. Na poličce tady bují nemožně se roztahují. Přitom nejsou žádní páni nemaj vůbec vychování. Chlubí se tím, že maj vlasy jak k nim přišly víme asi. Mluvím za sebe i Vlastu tedy Tvoji zubní pastu. Tentokrát jsme v vzácné schodě vlny nejsou vůbec v módě. Bez velikých vytáček tedy zbav se natáček. ![]() |
||||
| prvosenka | , | Datum vložení: 08.02.2011 06:32 hod. | |||
|
evabel, však rýmovací odmlku jsi rychle napravila, já mívám také období, kdy múza rýmovací se za jinými vypravila ![]() |
||||
| evabel | Datum vložení: 07.02.2011 21:37 hod. | ||||
|
Jejda, moje milé zdejší kamarádky![]() právě jsem se zalekla při čtení této stránky ![]() že už dlouho jsem nenapsala sem ani řádek ![]() však nezapomněla jsem na stránku rýmovánek ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 07.02.2011 21:32 hod. | |||
|
Jeky, přeji Ti, ať je brzy zdráva vaše babička, ať úsměv znovu vrátí se jí na líčka, týden uběhne v cukuletu a rodina bude moci zvolat hurá!!, babička už je tu ![]() |
||||
| jeky | ... | Datum vložení: 07.02.2011 20:52 hod. | |||
|
Opět jsem sem zabloudila, abych se tu pobavila. Dneska bylo venku krášně, samo se chce skládat básně. I když marodí nám babička, přišla dobrá zprávička. Koncem týdne pustí ji domů, rodina zas bude spolu. |
||||