Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| Marnie | :-) | Datum vložení: 19.04.2011 22:28 hod. | |||
|
Pro psa jehně, pro kočičku kuře, pilně sbírám, jsem na tom zas hůře. Potřebuju řepu, chybí rýže, co já jen dám pejskům na talíře? ![]() Vyhraju-li, bude žrádla více, nic tak nepotěší naše psice. Pokud štěstí obrátí se zády, sice taky nezůstanou hlady, jarní dietka je ovšem nemine, spolu přebytečná kila shodíme. ![]() |
||||
| evabel | Datum vložení: 19.04.2011 20:55 hod. | ||||
|
Minule jsem pilně Multíkovala a připsané bodíky za dáreček vydala ![]() však nepřišel mi dosud jakýpak je asi jeho osud ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 19.04.2011 20:51 hod. | |||
|
Minule jsem nesbírala, tak teď jsem se do toho dala, ale kvůli soutěži tu nejsem častěji, chvíli si popovídám, něco seberu, zkrátka neztrácím naději. I když vím, že mi z toho asi nic nevzejde, nevadí, třeba příště, na tom prostě nesejde ![]() |
||||
| evabel | Verča a prvosenka | Datum vložení: 19.04.2011 20:46 hod. | |||
|
Holky vás to Hillsování vzalo kéž by vám pěknou výhru dalo ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 19.04.2011 20:46 hod. | |||
|
Tak to já se stydím víc, plného nemám zhola nic ![]() |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 19.04.2011 20:43 hod. | ||||
|
Hurá, hurá už mám rybu v odpovědi nemám chybu proto prvně plnit budu přiznávám se plna studu |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 19.04.2011 20:40 hod. | ||||
|
Zúčastnit se, to je hlavní nemusíme hned být slavní první místo hodně bolí zadek oddává se boji taky ruka umdlévá a časová prodleva za spánek je osudná pozice pak ostudná |
||||
| prvosenka | , | Datum vložení: 19.04.2011 20:37 hod. | |||
|
Marnie neumělý pokus vyšel, má nadání, tudíž pěkný veršík přišel ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 19.04.2011 20:36 hod. | |||
|
Já se také přidávám, sbírání se oddávám. Ale vážně to moc neberu, když vím, tak puclík seberu, některé odpovědi najít nemůžu, na další puclík se tudíž nevzmůžu ![]() |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 19.04.2011 20:34 hod. | ||||
|
já to taky neproźívám ale hodné tady bývám občas néco ulovím na otázku odpovím |
||||