Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| uhliska | . | Datum vložení: 21.04.2011 12:12 hod. | |||
|
Venku je nádherné počasí, vidím venku děti, jak tam skotačí. Vůbec se jim nedivím, a že maj prázdniny jim spíše závidím. Ale já doma také jsem, takže si nestěžuji a raději poběžím též ven. ![]() |
||||
| evabel | Datum vložení: 20.04.2011 21:08 hod. | ||||
|
Taky žádného pejska nemám Hillsování pejskařkám nechám ![]() nebo těm co kočičky mají hlavní výhrou se domácí mazlíčkové dobře nají ![]() |
||||
| uhliska | . | Datum vložení: 20.04.2011 15:02 hod. | |||
|
To já soutěž vypnula a pak ji zase zapnula. Ale nijak se za papáním nehoním, však také s žádným pejskem ven nechodím. ![]() |
||||
| jessynka | dobré odpoledne | Datum vložení: 20.04.2011 14:45 hod. | |||
|
já si soutěž vypnula a na sbírání se vyprdla pejskům koupím co je třeba hlady je nenechám ať je pondělí nebo středa co jim na očičkách uvidím to jim hned do mističky podstrojím |
||||
| avalanche2 | - | Datum vložení: 20.04.2011 13:46 hod. | |||
|
Při čtení těchto stránek se objevil rozmarýnek Říkám mu tytyty já toužím po jehněti |
||||
| uhliska | . | Datum vložení: 20.04.2011 13:22 hod. | |||
|
Koukám a nemohu uvěřit, že všichni pejskům chcete dobře navařit. ![]() Sbíráte tu jako diví něco každou volnou chvíli. Nesmím ale zapomenout na ty holky čtyřnohé, co mňoukají Vám někde doma nebo na dvoře. ![]() |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 20.04.2011 10:58 hod. | ||||
|
rozmarýn mi neroste tak mě o něj neproste nepošlu vám ani rýži nedostatek té mě tíží |
||||
| evabel | Verča27 | Datum vložení: 20.04.2011 10:44 hod. | |||
|
Ryba plave v potoce kuře po dvoře lítá divoce ![]() teď ti rychle poradím kde sehnat ten rozmarýn ![]() do obchodu nejbližšího zajdi úzkoprofilové zboží sobě najdi |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 20.04.2011 07:43 hod. | ||||
|
Kde je ryba, kde je kuře jehněčí mi nepomuže potřebuji rozmarýn pak hned plnit povalím. |
||||
| Ahojky, milé "holky" | Datum vložení: 20.04.2011 07:40 hod. | ||||
|
![]() Zdravím, všem vám při "Hillsování" palečky držím. Moji pejsci milovaní, mají různé menny k svému "žraní"! Jednou jsou to kolínka s masíčkem, jindy granukky, nestane se však nikdy, že by nic nedostali do své "papulky" A to ještě,.... když mám něco dobrého sama, nestane se, abych jim kousek taky nedala. Přeji krásný den ![]() |
||||