Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| avalanche2 | - | Datum vložení: 07.04.2011 17:20 hod. | |||
|
Na zahradě Schází se tu v zahradě všelijaká cháska Nesmíme zapomínat ani na běláska Jak sežrat růžičkovou kapustičku maj housenky jeho pěkně v malíčku Utěšuji se já jen chvíli že motýlci se vylíhnuli Až vylítne všechna chasa Bude kolem bílá krása |
||||
| lida | avalanche2 | Datum vložení: 07.04.2011 17:07 hod. | |||
|
Makali jsme, neleželi a stejně jsme nesklízeli, potvůrečky plazivé, oranžové snaživé všechno za nás zbaštily a my jsme nic neměli... ![]() ![]() ![]() |
||||
| iris | Verčo | Datum vložení: 07.04.2011 17:04 hod. | |||
|
![]() ![]() ![]() |
||||
| avalanche2 | - | Datum vložení: 07.04.2011 16:28 hod. | |||
|
Maká, maká, maká... A záruka že vše vyroste Ptá se stále Jaká???? |
||||
| Verča27 | Datum vložení: 07.04.2011 15:54 hod. | ||||
|
Kdo má všech pět pohromadě tak se doma fláká že udře se, je nasnadě kdo v zahradě maká. ![]() |
||||
| avalanche2 | - | Datum vložení: 07.04.2011 07:51 hod. | |||
|
Téměř polovinu dubna máme Náhodě nic nenecháme Pracuje doma i na zahradě Kdo má všech pět pohromadě |
||||
| Verča27 | To je řečí kolem jara | Datum vložení: 04.04.2011 13:25 hod. | |||
|
Na jaro se každý těší dětičky i dědci s pleší. Únava je tady jarní no a velký úklid taky kde je skvělý čistič parní v pět ráno zas slyším ptáky sonety já o jaru píšu hodně pomalu. ![]() |
||||
| evabel | Datum vložení: 02.04.2011 20:49 hod. | ||||
|
Veverka je tu po dlouhé době zase s námi blešky na dobrou noc budou tedy opět k mání ![]() |
||||
| kacice | ** | Datum vložení: 02.04.2011 08:44 hod. | |||
|
Radost mám, že se zas scházíme každá času svého dle gusta marníme nic není zadarmo, to přece víme! Chvilek zde trávených užívám dosyta střádám bodíky do svého koryta ![]() ![]() Pochvalu čtu s radostí dme se mi pyšně hruď co ale složím dále, bůh suď někdy to jde samo od sebe a někdy nikoli dnes tu budu, jak jen čas dovolí Vítám také ivku44, co krátký verš vložila snad přidá se k nám, snad múza ji škádlila čmelda do mě narazil, když jsem venčila pejsky vrčel a bzučel své stesky povídám mu - leť si za čmeláčicí pěkný byl, chlupatý a jistě měl pod čepicí byl jarem snad zmámený a opilý těším se na včelky a na všechny motýly jaro nejkrásnějším obdobím je roku květy a barvy nádherné lahodí duši i oku ![]() |
||||
| prvosenka | . | Datum vložení: 02.04.2011 07:59 hod. | |||
|
Jaképak milé překvapení, hned poránu po zdejších stránek otevření ![]() Veverku zase zpátky máme, to se ví, že radost všichni máme ![]() ![]() Kačka novinky do básně poskládala, má u mě jedničku, že do veršů je dát dokázala ![]() ![]() Veverko,jsme rádi, že přeměnu bytu už za sebou máš, teď doufáme, že nějaké fotky pro nás sem dáš ![]() Já přeji Ti, ať se vám v novém dobře žije, ať máš z nového bydlení radost, zkrátka ať dobře Ti tam je ![]() |
||||