Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 28.06. 2026
Dnes má svátek Lubomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Zábava a koníčky

Obrázek pro téma Zábava a koníčky

Rýmování

Založila: kacice

Políbila vás Múza?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím všechny, co tu jsou.

Bylo teplo, krásný čas,
leč tetka Zima, vrací se k nám zas.
Že by se ta nevlídná dáma probudila,
či snad se na svá práva rozpomněla?

Kdepak....

Věřím spíše tomu,
že ji vyhnali z domu...
ptáte se kdo?
No přece "zmrzlí mužíci"
Neznáte je?
Jsou to: Pankrác, Servác a Bonifác.
Asi se zas hádali, který že je čas.

A tak vyhnali tetku zimu,
a i sami....,
přiběhli mezi nás,
jen aby s nimi nepřišel i strýček Mráz!
Obrázek uživatelky
profil
Stále dnes pátrám,
kam nám zmizelo,
že by se zaleklo
a opět usnulo.
Smajlík
Vypadá, že zima se nám vrací
nebo nás ještě aprílové počasí straší?
Sluníčko a hlavně teplo by bylo lepší,
to se pak každý na nový den těší!
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vždyť já vím, tys moudrá žena
i já byla na ten sen svůj rozezlena
žárlivost - ta je mi vskutku cizí
však lék kdybych znala na manželskou krizi!
Snad tančit budu radostně, až zkoušky složím
výsledkem se tu pak, doufám, pochlubím
teď už hlavu složím a pomalu se rozloučím
dobrou noc a díky za přání milé
kéž se splní a práce vysněná bude moje!
Smajlík


Obrázek uživatelky
profil

Ó kaci, ty divoško jedna,
nejenom ve dne, ale i v noci
a s cizím pánem, bez pomoci?!
SmajlíkSmajlík
Žárlivost k ničemu dobrá nám není
přináší soužení a lásku v popel
mění. Násilím vynutit cit ten se
nedá, buďto je nebo ne a marně
se hledá.
Smajlík
Děvčice milá, co práce se týká
moc já ti přeji, ať splní se
do písmene, co snář o tom říká.
Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Pod rozkvetlou třešní jsme i my dva dnes stáli
bylo to krásné i když třešeň rostla v dáli
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Skoro každá z vás se učí
mozkové závity své mučí
Smajlík
člověk celý život nové poznává
a leckdy to s ním pěkně zamává
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nahlédla jsem před chvílí do starého snáře
neb linula se mi ve snu měsíční záře
a tančila jsem s mužem krásným a neznámým
co znamená ten sen? Teď snad už vím
prý měla bych mít radost ze své práce
kéž by tomu tak bylo, nic nepřeji si více!
Není to žert ani legrace
neboť podle snáře symbol měsíce
spojován je s láskou
hlad po ní nelze zahnat chlebem
ani klobáskou
Smajlík
Tanec sice značí radost a bohatství
s hezkým pánem ale (podle snáře)
- prý mám sklony k žárlivosti!
No to teda ne, milý snáři, tak to není
snad vím ještě, co hlavou se mi honí!
ačkoli... možná neměla jsem ještě důvod pravý
a znáte přece to pravdivé úsloví
...co oči nevidí, to srdce nebolí
ať tak, nebo tak - den to byl krásný,
slunce hřálo a ať už je to jakkoli
užijte si dnešní večer májový
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

Kaci, jaképak s běháním
pod třešeň namáhání, u nás
už odkvetly téměř a daleko i
tak jsou k mání, však i bez ní
snad bude platné dnešní políbení
co na rok opět přitažlivou
ženu ze mne činí.
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Na mou věru, tak ti nevím
zda jabloň jako svědek lásky obstojí
tohle ti žádný mudrc asi nepoví...
ani já nejsem k tomu povolána
jsem si však jista, že polibek kdekoli
ať už z večera či z rána
(však třešeň měla by to dnes být)
účinek má čarovnější
než přehršle léků či různých bylinek
neboť to splynutí rtů muže a ženy
jest nedozírné a nevyčíslitelné ceny
žena, jež je mužem pod třešní dnes zulíbána
jista si může být, že neuschne a
rozvine se její krása
a přitažlivá bude po celý rok
tak honem utíkej, pod strom a ... šup šup šup!
Ó zvědavosti, tvůj rod je žena
tedy věz, že už byla jsem mužem políbena
zda účinek se projeví na mé kráse, nevím
však nad počinem tím - usmívám se
leckdy je mé manželství procházka po minovém poli
láska ale všechny jizvy a rány hojí

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

Teda kaci, hezky jsi to napsala!
Však otázku mám jednu zvědavou -
zda sama už jsi zvyk tento májový
dodržela a pod stromem rozkvetlým
se se svým milým políbila?
Nebo je toto jen planá teorie
co naplnění nedošla ač v srdci
touha žije?
Smajlík
A co mám já chudák dělati, když
na naší zahradě marno jest ztepilou
třešeň hledati? Snad postačí i jabloň
rozkvetlá, abych snad do roka a do
dne jsem neuschla?!
SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles