Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 12.09.2011 06:40 hod. | |||
|
Milá veverko, přišlo mariánské léto teplé a slunečné dny nás ještě čekají a babí léto? Kde je a kdy přijde? Čeká už nedočkavě za dveřmi stromy a keře brzy oblékne v přenádherný šat mezi listovím paprsky slunce budou nás hřát a příroda - ten kouzelný malíř do své jedinečné galerie bude nás při procházkách zvát lehce a něžně se nás pavučiny babího léta... budou dotýkat pár fotek v albu, vzpomínky zůstanou těšit se začneme... na příští dovolenou I já přeji jessynce odvahu a sílu a zdraví a těším se, až sejdem se tu zas - v rýmování úsměv i já posílám prostřednictvím těchto stránek kdo chtěl by snad dát si na pusu zámek? Klíč od něj najde ve starostech i ve chvílích štěstí, každý den své jedinečné kouzlo má bláhový je ten, kdo jej nehledá... |
||||
| jessynka | ahojky | Datum vložení: 06.09.2011 20:24 hod. | |||
|
přeji krásný večer všem pro pracovní povinnosti nemám čas sem jít ale s dobrou zprávou jsem přispěchala abych se s vámi o ni podělila včera moje láska u veterináře byla její nemoc se o moc zlepšila sice ještě zcela zdráva není je to na dlouhé vyprávění zkrátka už jen 2 píštěle má což je naprosto bezva ty v nejhorším případě odoperovat půjdou zatím nemá jak nás strašily žádné vedlejší příznaky pouze jí srst vypadává a dost nám zhubla je z ní jen kost a kůža ale to pak dožene a nějaké to kilo snad přibere Jen je mi trapné s ní ven chodit vypadá, jak kdybych jí týrala hlady zato Roneček je jednou tak velký ten přibývá i za ni (a já taky) je z něj krásný statný pes škoda že nemohu fotku vložit protože ho nechci strašit foťáku se jak čert bojí tak ho raději nefotím, proto foto nevložím tak jsem se vypovídala a přeji dobrou noc ![]() |
||||
| kacice | jeky | Datum vložení: 06.09.2011 10:38 hod. | |||
|
Zmizely básnířky odsud, anebo ne? Myslím, že ne, jen užívají dovolené však přijdou zas, neboj se, osvěžené snad napíší nám, jak prožily léto a zdali stálo to (ty prachy) zato ![]() ![]() |
||||
| jeky | ... | Datum vložení: 05.09.2011 21:13 hod. | |||
|
.Co to tu nastalo, že rýmování ustalo? Jen nakoukla jsem náhodou, zda básnířky tu nebudou. Nevadí, už asi spí, půjdu taky, to se ví. |
||||
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 27.08.2011 15:17 hod. | |||
|
Můj manžel našel naditou prkenici Ptám se, co řekli by na to statistici? Vrátí ji, ač naditá je penězi dobro, zdá se, občas vítězí! ![]() Paní roztržitá je, asi jako já co dělat, každý nectnost svou má dala jsem mu za to velikou pusu a možná upeču mu kačenu či husu ![]() |
||||
| jessynka | Lído | Datum vložení: 26.08.2011 23:08 hod. | |||
|
moc a moc děkuji ti je silná snad to zvládne zatím se drží dobře ale zatím jsou výsledky nejisté veterinář obavy má že ji začnou orgány selhávat bere tuny prášků denně snad to dobře dopadne |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 26.08.2011 21:26 hod. | |||
|
Jessynce držím moc a moc pěsti, ať neopouští ji štěstí. ![]() |
||||
| jessynka | ahojky | Datum vložení: 26.08.2011 20:47 hod. | |||
|
všechny zdravím po delší době jsem ráda že už můžu být s vámi i když tak v parné době těšila jsem se na ženu chytrou alespoň pár minutek denně už mě zde uvidíte ![]() ![]() ![]() doufám že se máte všechny krásně a pěkně skládáte tu básně já vůbec časík neměla abych na chytrou ženu hleděla snad už v září bude to lepší a na chviličku sem vždy zaskočím Jinak Jessynka je nemocná stále ale trošku se to dle veterináře lepší ale vyhráno zatím nemá ošetřuji ji jak divá |
||||
| iris | dnes | Datum vložení: 25.08.2011 08:15 hod. | |||
|
se trochu ochladilo to aby se nám lépe žilo ![]() zítra mají být vedra velká to budu z toho krásně leklá ![]() koupaliště a bazény budou praskat ve šveh, to se ví ![]() ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 24.08.2011 12:02 hod. | |||
|
![]() Pane jo, jen zírám na ta slova co napsala zde kacka znova a v duchu šeptám si potichoučku a opatrně (jeden nikdy neví co z té nevinné myšlenky se stane), že ač na první pohled se to nezdá kacice není žádná mírná děvčice, ale pořádně bojovná tygřice. Tak pozor, važte svá slova milé Chytré Ženy nebo budete v mžiku na cimprcampr a rozneseny snad ve všechny čtyři světové strany. ![]() Bojim, bojim... ![]() |
||||