Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
RýmováníZaložila: kacice
Políbila vás Múza?
|
| iris | zdravím všechny básnířky | Datum vložení: 08.08.2011 06:58 hod. | |||
|
Kačice, ty nová koťátka máš tak ať si s nimi jen samou radost užíváš ![]() nám teď na věky odešel starý pardál bylo mu už 14, ale život jde dál snad v psím nebíčku mu bude nádherně v mém srdci však navždy zůstane. |
||||
| kacice | ** | Datum vložení: 08.08.2011 06:51 hod. | |||
|
Dobří holubi a veverky se vracejí radost mám, co zobrazuje se mi na displeji Rodinná rada se sešla a po bouřlivé a vášnivé diskuzi jména pro nová koťata jsme díky chž vybrali... Kočička Patynka a kocourek Bertík snad nepřibude mi někde pod fotkou smutný smajlík? ![]() Těžké, přetěžké rozhodování to bylo! Mně nejedno jméno zde řečené - se líbilo! Tak tedy, jména svá už koťata mají a já vám všem, holky, moc děkuji! ![]() |
||||
| pro HanaZana | Datum vložení: 06.08.2011 20:02 hod. | ||||
|
Nejdříve všem, přeji krásný den. Milá HanoZano, upéci koláč není zakázáno. Ovšem zkus i malou změnu, zadělej kynuté těsto na buchty, a švestky vlož dovnitř. ochuť cukrem se skořicí, budou krásně vonět, až se budou péci. Ke kafíčku "švesťáčky", a budeš mít z toho legraci. Na jazyku chuť budeš mít jinou, prostě nezaměnitelnou. Přeji dobrou chuť (můžeš je vypeckovat i dát celé) Jsou opravdu supert! ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| jessynka | kacice | Datum vložení: 06.08.2011 19:39 hod. | |||
|
velkou radost mám že ty opět koťátka máš určitě ti scházeli ty chlupatý kuličky |
||||
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 06.08.2011 15:10 hod. | |||
|
Přišlo ke mně nové koťátko! Jen jméno nemá - snad díky vám, bude ho mít zakrátko! ![]() Z daleka přišlo a je tady! Ještě má sestřičku - ta ale teď spí! |
||||
| kacice | Ahoj všem básnířkám a poetům | Datum vložení: 06.08.2011 12:01 hod. | |||
|
Veverko, to ti jen tak nepřipadá! Alespoň já tě tu dlouho neviděla! ![]() ![]() Kdepak jsi se, řekni mi, toulala? Neber však zcela vážně moje hudrování vždyť specifická je diskuze - rýmování a život přece jen, přede své vlastní sítě a většina věcí, kterých se bojíme, se nikdy nestane a naopak, stanou se věci, které by nás nikdy nenapadly, proto jsem moc ráda, že jsi zase tady zpátky v rýmování! ![]() |
||||
| pro HanaZana | Datum vložení: 06.08.2011 10:09 hod. | ||||
|
Nejdříve všem, přeji krásný den. Milá HanoZano, upéci koláč není zakázáno. Ovšem zkus i malou změnu, zadělej kynuté těsto na buchty, a švestky vlož dovnitř. ochuť cukrem se skořicí, budou krásně vonět, až se budou péci. Ke kafíčku "švesťáčky", a budeš mít z toho legraci. Na jazyku chuť budeš mít jinou, prostě nezaměnitelnou. Přeji dobrou chuť (můžeš je vypeckovat i dát celé) Jsou opravdu supert! ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| jessynka | ahojky | Datum vložení: 04.08.2011 11:11 hod. | |||
|
také přeji všem krásný den vyskočit z postele se mi nechtělo jen já ráda pospím si v pelíšku u toho podrbu nejednu hlavičku oba pejsci u postele vždy stojí a čekají na nějaké pomazlení já ráda jejich přání vyhovím vždyť pohlazení mají rádi nejen pejsci ale i jejich páni ![]() ![]() ![]() |
||||
| lida | :-) | Datum vložení: 04.08.2011 08:46 hod. | |||
|
I já k Viwian se přidávám a pěkný čtvrtek přeji vám, a i když deštík z nebe padá snad vadit to nebude po včerejším horkém dni, že vodička vše zase trochu osvěží. ![]() |
||||
| všem | Datum vložení: 04.08.2011 06:22 hod. | ||||
|
přeji hezký den![]() |
||||