Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
Pokec ve veršíchZaložila: peckar
Veršujeme pro radost,
smutku je všude dost.
Komu se chce veršovat,
může se přidat.
|
| peckar | * | Datum vložení: 14.03.2023 19:31 hod. | |||
|
Vnuk bude maturitní ples mít, nám nezbývá nic, než na něj jít. Pozvání jsme dostali, ale jít jsme nechtěli. Vím, že tančit nebudu, jenom si tak pobudu. |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 14.03.2023 11:07 hod. | |||
|
Jar sa blíži, to je jasné snáď to už nebude dlho trvať a nastane počasie krásne budeme sa na slnku vyhrievať a od radosti možno aj spievať. |
||||
| Jinuška | Skřivani přilétají mezi 15. únorem a 15. březnem.. | Datum vložení: 13.03.2023 18:28 hod. | |||
|
I ten skřivan musí vrznout, zpívá hnedka po příletu... a i kdyby musel zmrznout, dává vědět všemu Světu, jaro je tu, jaro je tu! ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 10.03.2023 16:57 hod. | |||
|
Vrásky vôbec neriešim patria k mojim rokom ale vždy sa poteším že chodím rezkým krokom. Šediny síce maskujem ako mi kaderníčka radí občas si tvár na ksicht namaľujem byť v spoločnosti neupravená mi vadí. |
||||
| Jinuška | Vrásky | Datum vložení: 07.03.2023 09:37 hod. | |||
|
Tak se nyní rozmýšlím, zda si nechat svoje vrásky, nebo zkusit na pleť masky, gelové či textilní, každá pleť prý uklidní, je jich tolik, každá jiná, dobrá je i rašelinná... možná si moc vymýšlím. ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 05.03.2023 10:30 hod. | |||
|
Občas človek potrebuje zábavu utiecť od každodenných povinností hodiť všetky starosti za hlavu zabaviť sa v príjemnej spoločnosti. Neuškodí ani dobré jedlo a pohár moku keď človek nepreženie mieru zatancovať si keď hudba hrá do skoku raz za čas to ani v peňaženke nezanechá dieru. |
||||
| maminka2 | Karneval | Datum vložení: 04.03.2023 22:03 hod. | |||
|
Karneval je věc velice pěkná, Dáš si masku a rázem je z Tebe princezna. Loupežník, vodník či jiná maškara, Pod maskou nepoznáš ani souseda. Užiješ si tanec, zábavu a škádlení, Dobrého jídla a pití nikdy dost není. Kapela vyhrává pěkně zvesela, Můžeš si zakřepčit jako zamlada. Najednou barevný je celý svět, Jak když Ti bylo šestnáct let. V pondělí k normálu vše se zas vrátí, Opět je ta tam pohádka mládí... |
||||
| Jinuška | Ostatky | Datum vložení: 04.03.2023 19:29 hod. | |||
|
Byla jsem pozvaná na Ostatky, neboli šibřinky, fašank či karneval, postní čas pro mě byl příliš sladký, dosyta najíst se můžeme klobásek, s funěním jeden den povolit opasek, maskám se u domů pálenka podává, v hospodě k tanci už muzika vyhrává, od zítřka všechno zas normálně půjde dál. ![]() |
||||
| dada274 | * | Datum vložení: 03.03.2023 17:05 hod. | |||
|
Dievčatá moje zlaté trávim čas na chate na net mám prístup obmedzený ale nuda tu vôbec neni skôr je deň pre mňa krátky chodievam na dlhé prechádzky. |
||||
| peckar | * | Datum vložení: 02.03.2023 22:40 hod. | |||
|
Vede mne to k zamyšlení, co způsobí nemoc a osamění. Paní o pejska kdysi přišla, smutkem za něj málem odešla. Kamarádka moje s chovatelkou se znala, ta té paní jednu starší fenku čivavy dala. Když vidím ty dvě spolu, v uších písnička mi zní- stoletý stařec a jeho pes, každé ráno očima si řeknou - ještě dnes. |
||||